Обсяги будівництва зростають, але вже не тими темпами - Економіка - dt.ua

Обсяги будівництва зростають, але вже не тими темпами

13 липня, 2007, 15:33 Роздрукувати Випуск №27, 13 липня-20 липня

У січні—травні 2007 року підприємствами країни виконано будівельних робіт на суму 15,4 млрд. грн., що на 13,4% більше проти відповідного періоду попереднього року...

У січні—травні 2007 року підприємствами країни виконано будівельних робіт на суму 15,4 млрд. грн., що на 13,4% більше проти відповідного періоду попереднього року.

За характером будівництва обсяги робіт розподілилися таким чином: нове будівництво, реконструкція та технічне переозброєння, що разом становило 81,9% загальнодержавного обсягу; решта — капітальні і поточні ремонти (13,2% та 4,9% відповідно).

Зросли обсяги робіт за всіма основними видами будівельної діяльності. Зокрема на 13,3% збільшено обсяги робіт на зведенні будівель та споруд, частка яких у загальному обсязі становила 85,6%. Обсяги робіт з установлення інженерного обладнання будівель та споруд зросли на 14,6%, з підготовки будівельних ділянок — на 10,1%. При цьому темпи зростання обсягів будівництва за зазначеними видами дещо уповільнюються.

Збільшили обсяги будівництва підприємств 20 регіонів країни, найбільше — м.Севастополя, Чернівецької та Чернігівської областей.

Підприємствами м.Києва виконано 31,2% загальнодержавного обсягу будівельних робіт, ще понад третину — підприємствами Донецької, Дніпропетровської, Львівської, Одеської та Харківської областей.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №47, 7 грудня-13 грудня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво