НОВИЙ ЗАКОН УЖЕ БЛИЗЬКО? - Економіка - dt.ua

НОВИЙ ЗАКОН УЖЕ БЛИЗЬКО?

6 грудня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №47, 6 грудня-13 грудня

Робоча група, котра готує законопроект про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до другого читання, до кінця грудня завершить свою роботу над документом і внесе його на розгляд комітету...

Робоча група, котра готує законопроект про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до другого читання, до кінця грудня завершить свою роботу над документом і внесе його на розгляд комітету. Є велика ймовірність, що парламент зможе розглянути законопроект у січні 2003 року.

Про це повідомив під час конференції «Пенсійна реформа в Україні: можливості та перспективи» голова комітету ВР у справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів Петро Цибенко.

Учасники конференції відзначали, що існуюча українська однорівнева система пенсійного забезпечення на принципах солідарності поколінь є соціально несправедливою стосовно найбідніших верств населення і не дозволяє пенсіонерам одержувати доходи, порівнянні з розміром зарплати (середній розмір пенсії становить близько 43% прожиткового мінімуму непрацездатних осіб). Розмір трудових пенсій практично не залежить від виробничого стажу та сплачених пенсійних внесків. Але при цьому частина пенсіонерів одержує необгрунтовано високі пенсії. Розробники пенсійних законів переконані: ухвалення документів ВР дозволить усунути ці недоліки.

Учасники конференції ознайомилися з досвідом пенсійного реформування в Росії, Польщі, Угорщині, Болгарії. Там багаторівневі пенсійні системи вже діють.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >
Вам також буде цікаво