Нормативно-правову базу кредитних відносин буде переглянуто - Економіка - dt.ua

Нормативно-правову базу кредитних відносин буде переглянуто

10 лютого, 2011, 20:20 Роздрукувати

З ініціативи НБУ і за дорученням президента Віктора Януковича створена спеціальна робоча група. Її роботу курує глава НБУ Сергій Арбузов та заступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов.

© ZN.UA

Як стало відомо ZN.UA, перед робочою групою поставлено завдання протягом місяця підготувати, внести до Верховної Ради та забезпечити прийняття комплексу змін до законодавства (до Цивільного, Цивільно-процесуальний, Господарський і Господарсько-процесуальний кодекси, до закону «Про іпотеку», закон «Про адміністративне судочинство», в «Декрет про валютне регулювання та контроль» та інші законодавчі акти). 

У результаті комплексного перегляду чинної законодавчої бази повинні бути переглянуті і приведені до спільного знаменника всі регулюючі кредитні відносини правові норми і підзаконні акти, встановлені гранично ясні і прозорі правила для позичальників і кредиторів, а також усунуті колізії в законодавстві, які дозволяють недобросовісним позичальникам ухилятися від зобов'язань перед банками. За цей час Національний банк має увідповіднити всі свої внутрішні підзаконні акти та положення  з  актами, що наразі на стадії підготовки.
 
Крім того, за даними ZN.UA, судді, неправомірність рішень яких по відношенню до банків буде встановлена, будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності. 
 
Докладніше читайте в найближчому випуску "Дзеркала тижня. Україна".
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >