НБУ і Мінфін стали "покірливими підструктурами" МВФ - Гальчинський

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
НБУ і Мінфін стали "покірливими підструктурами" МВФ - Гальчинський Гальчинський бачить, що НБУ і Мінфін стали «покірливими підструктурами» МВФ © telegraf.com.ua
Такого у відносинах між МВФ і Україною раніше не було, - констатує експерт.

Нацбанк України та Міністерство фінансів під кураторством прем'єра Арсенія Яценюка фактично перетворилися на "покірливі функціональні підструктури" Міжнародного валютного фонду.

Таку думку в інтерв'ю DT.UA висловив багаторічний президентський радник (1994-2004), голова Ради НБУ і Національного інституту стратегічних досліджень (2000-2005) професор Анатолій Гальчинський.

За його словами, "цього раніше не було" і ситуація є дійсно тривожною.

Гальчинський нагадав, що протягом десяти років він "дуже тісно співпрацював з фахівцями МВФ, мав честь неодноразово бувати в штаб-квартирі МВФ у Вашингтоні, брати участь у численних переговорах Леоніда Кучми з керівником фонду - Мішелем Камдессю".

"Для мене зрозуміла логіка вимог МВФ - це логіка кредитора. Але фахівці МВФ завжди були відкриті для дискусій і якщо у тебе в портфелі є принципові обґрунтування, є власна позиція, її можна відстоювати. До тебе обов'язково дослухаються. Не думаю, що в наші дні в цьому плані щось змінилося", - зазначив Гальчинський.

Читайте повністю інтерв'ю Юрія Сколотяного з Анатолієм Гальчинським: "Українське колесо в стратегії - це те, чого нам весь час бракує" у свіжому номері тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі