Нафтогаз залучив незалежного аудитора для перевірки одного зі своїх топ-менеджерів - Економіка - dt.ua

"Нафтогаз" залучив незалежного аудитора для перевірки одного зі своїх топ-менеджерів

19 березня, 2019, 18:10 Роздрукувати

Наглядова рада зробить висновки за результатами аудиторського розслідування.

© business-tv.com.ua

НАК "Нафтогаз України" за рекомендацією наглядової ради компанії проводить розслідування операцій з продажу газу компанії ТОВ "ЕРУ Трейдинг" в 4 кварталі 2018 року. Про це повідомляється на сайті "Нафтогазу".

Раніше виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко подав запит на розслідування через можливого конфлікту інтересів у діях Андрія Фаворова, якого нещодавно призначили керівником інтегрованого газового бізнесу групи "Нафтогаз".

Додатково до стандартних внутрішнім процедурам перевірки, "Нафтогаз" залучив незалежного аудитора-розслідувача.

"Нафтогаз" ввів систему внутрішнього контролю, відповідну принципам корпоративного управління ОЕСР і нульової толерантності до корупції. Наглядова рада врахував думку служби комплаенса і зробить остаточні висновки за результатами незалежного аудиторського розслідування ", - сказав голова комітету наглядової ради з аудиту і ризиків Бруно Лескуа.

Операції, за якими виникли питання, відбулися в 4 кварталі 2018 року і стосувалися продажу газу "ЕРУ Трейдинг" за цінами нібито нижчими за ринкові.

До приходу в "Нафтогаз" в кінці листопада 2018 року Андрій Фаворов був керуючим директором і партнером в "ЕРУ Трейдинг", одному з найбільших приватних газових трейдерів України.

Компанія повідомила, що проведене службою комплаенса "Нафтогазу" внутрішнє розслідування встановило, що у Андрія Фаворова не було конфлікту інтересів, оскільки він продав свою частку в "ЕРУ Трейдинг", перш ніж зайняв посаду в "Нафтогазі".

Раніше "Еру Трейдинг" заявила, що придбання газу у "Нафтогаз Трейдинг" в листопаді-грудні 2018 року відбулися на загальних комерційних умовах, а тому твердження про покупку "за заниженими цінами" не відповідають дійсності.

"Виділення Вітренко" Еру Трейдинг "серед інших покупців (газу у" Нафтогаз Трейдинг "), на думку компанії, мотивовано власним амбітним і емоційним станом, пов'язаним з його переміщенням на посадах в групі" Нафтогаз ", - додали в прес-службі.

Читайте також: "Нафтогаз" розповів про надходження до держбюджету від перемоги над "Газпромом"

Раніше ЗМІ писали, що глава "газового дивізіону" "Нафтогазу" Андрій Фаворов лобіює особливі умови для покупки газу для своїх не те колишніх, не те все ще "рідних" підприємств ".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >