Дмитро Сологуб НБУ - Монетарною політикою Нацбанку буде керувати авторитетний економіст Дмитро Сологуб - Економіка - dt.ua

Монетарною політикою Нацбанку буде керувати економіст Дмитро Сологуб

17 березня, 2015, 14:50 Роздрукувати

Дмитро Сологуб, один із співавторів VoxUkraine і консенсус-прогнозів Мінекономіки, буде керувати одним з найважливіших напрямків діяльності регулятора.

Білорус Дмитро Сологуб буде відповідати за грошово-кредитну політику НБУ © Нацбанк України/Facebook

Виконуючим обов'язки заступника голови Національного банку України з 17 березня призначено Дмитро Сологуб. На цій посаді він буде здійснювати загальне керівництво монетарних напрямком діяльності НБУ, повідомила прес-служба регулятора у вівторок.

"Відтепер за розвиток функції забезпечення монетарної стабільності, ефективну розробку і впровадження оновлених інструментів формулювання грошово-кредитної політики регулятора буде відповідати провідний економіст, який авторитетний і добре відомий в економічних і фінансових колах як нашої країни, так і за її межами", - зазначила глава НБУ Валерія Гонтарева.

Таким чином Сологуб буде відповідати за напрямок, яким до цього три роки керувала Олена Щербакова, яка звільнилася за власним бажанням на початку грудня 2014 року. До реформи внутрішньої структури НБУ вона займала посаду директора гендепартаменту грошово-кредитної політики.

Про майбутнє призначення головного "монетарщика" Нацбанку Гонтарева говорила ще три місяці тому, повідомивши, що її новим заступником стане громадянин Білорусі. Затримка з офіційним призначенням Сологуба (як тепер вже відомо) була пов'язана саме з тим, що йому потрібно було отримати дозвіл на роботу в Україні як нерезиденту.

37-річний Дмитро Сологуб з 2007 року і до нинішнього призначення у правління НБУ керував відділом аналізу і досліджень "Райффайзен Банк Аваль", одного з найбільших українських банків. До цього, з 2004 року був економістом-дослідником в представництві МВФ в Україні, а ще раніше, в 2002-2004 роках, працював науковим співробітником Інституту економічних досліджень і політичних консультацій.

Сологуб народився в червні 1978 року в 2000 році закінчив Білоруський державний університет за спеціальністю "Економічна теорія", в 2002 році - магістерську програму з економіки (EERC) Києво-Могилянської академії, а в 2013 році отримав диплом Сертифікованого фінансового аналітика (CFA).

Дмитро Сологуб також є автором статей для "Дзеркала тижня. Україна", в тому числі на тему відмови від фіксації валютного курсу і переходу до режиму інфляційного таргетування.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №6, 16 лютого-22 лютого Архів номерів | Зміст номеру < >