новини економіки - Міжнародні резерви України збільшилися на 4% - Економіка - dt.ua

Міжнародні резерви України збільшилися на 0,5%

7 листопада, 2017, 12:42 Роздрукувати

З початку року міжнародні резерви зросли на 21%.

Міжнародні резерви збільшуються з кожним місяцем

Міжнародні резерви України у жовтні 2017 року зросли на $ 98 млн, або на 0,5%, і на 1 листопада склали в еквіваленті $ 18,736 млрд. Такі попередні дані оприлюднені на сайті Національного банку.

У цілому з початку поточного року рівень міжнародний резервів підвищився на 21%.

За даними НБУ, приплив резервів забезпечило надходження на користь уряду $ 185,3 млн, у тому числі $ 170,3 млн від розміщення облігацій внутрішньої державної позики, номінованих в іноземній валюті, а також надходження від операції swap з уповноваженим банком на внутрішньому ринку на суму $ 100 млн. В той же час з міжнародних резервів було направлено $ 147,2 млн на валютні інтервенції, які НБУ здійснював для згладжування надмірних коливань на міжбанківському валютному ринку під дією тимчасових факторів.

У жовтні НБУ продав на міжбанківському валютному ринку $ 181,2 млн, у тому числі $ 41 млн - з інтервенціями у формі запиту кращого курсу. У той же час у жовтні НБУ купив у результаті проведення інтервенцій у формі запиту кращого курсу $ 34 млн. Також $ 30,9 млн були направлені з резервів на платежі уряду з обслуговування та погашення державного і гарантованого державою боргу в іноземній валюті, з них $ 3,3 млн - з метою обслуговування ОВДП, номінованих у валюті.

Станом на 1 листопада обсяг міжнародних резервів покриває 3,7 місяці майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов'язань України з поточних операцій уряду і НБУ.

Читайте також: Трамп назвав ім'я кандидата на посаду голови Федеральної резервної системи США

Раніше повідомлялося, що міжнародні резерви за дев'ять місяців зросли на 20%.

Повідомлялося, що міжнародні резерви України на 1 січня 2017 року склали $ 15 млрд 539 млн, збільшившись за весь 2016 рік на $ 2 млрд 239 млн (на 16,8%).

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >