Мексиканський міністр відмовилася від переговорів ОПЕК+ — Bloomberg

Поділитися
Мексиканський міністр відмовилася від переговорів ОПЕК+ — Bloomberg Міністр енергетики країни Росіо Нале відмовилася від подальших перемовин
Певно, домовитися з Мехіко так і не вдасться.

Переговори ОПЕК+ перенесли на п'ятницю із-за позиції Мексики. Міністр енергетики країни Росіо Нале не погодилася з умовами скорочення видобутку нафти і "в гніві" залишила засідання. Переконати її інші учасники угоди розраховують в п'ятницю. При цьому вони припускають, що домовитися з Мехіко так і не вдасться, повідомляє агентство Bloomberg.

Учасники переговорів ОПЕК+ за скорочення видобутку нафти після відеоконференції прийняли рішення відновити обговорення в п'ятницю 10 квітня. Країнам не вдалося досягти фінальної угоди через позицію Мексики.

Представники ОПЕК+ попередньо домовилися про те, що в травні і червні видобуток скоротиться на 10 млн барелів на день, з 1 липня до 8 барелів, а з 1 січня наступного року і до квітня 2022 року до 6 барелів. Умови угоди влаштували всі країни крім Мексики, яка виступила проти скорочення власного видобутку на 400 тис барелів на добу. Всі спроби переконати міністра енергетики цієї країни Росіо Нале Гарсія не увінчалися успіхом, і вона покинула відеоконференцію. Після цього учасники переговорів вирішили продовжити дискусію наступного дня.

Учасники ОПЕК+ розраховують, що Мексика все ж візьме участь в угоді. Переговори з цією країною можуть продовжитися в рамках G20. При цьому розглядається і варіант, при якому Мексика відмовиться від відновлення дискусії.

У відповідності з попереднім варіантом угоди різні учасники угоди по-різному скоротять видобуток: Росія і Саудівська Аравія на 2,5 млн барелів кожна, Ірак на 1,06 млнбарелів, ОАЕ на 0,72 млн барелів.

При цьому в ОПЕК+ розраховують, що на зниження підуть і інші країни: США, Канада, Бразилія і Норвегія. Сполучені Штати не беруть участь в угоді про заборону видобутку, укладення таких угод заборонено місцевим антимонопольним законодавством. Але в країні очікують зниження видобутку на 4 млн барелів на найближчі три місяці природним чином, через заповнення сховищ, заявив у своєму Twitter глава регулятора штату Техас Райан Ситтон.

6 березня учасники угоди ОПЕК+ не домовилися про продовження угоди про скорочення видобутку, і вона перестала діяти 1 квітня. Наступна цінова війна призвела до значного зниження цін, яке посилило загальне зниження споживання на тлі кризи, пов'язаної з поширенням коронавіруса. Вартість бареля марки Brent опустилася нижче $ 25 за барелів, хоча ще за місяць до цього він коштував $ 50.

Читайте також: Ціни на нафту зростають в очікуванні зустрічі ОПЕК і Росії

Раніше повідомлялося, EIA прогнозує, що країни-учасниці ОПЕК+ не домовляться про зниження видобутку нафти. США скорочувати видобуток відмовилися, а Росія і Саудівська Аравія поки не можуть домовитися.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі