Компанії та ринки - Економіка - dt.ua

Компанії та ринки

30 вересня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №38, 30 вересня-7 жовтня

УкрСиббанк залучає інвестора Керівництво УкрСиббанку веде переговори про залучення стратегічного інвестора...

УкрСиббанк залучає інвестора

Керівництво УкрСиббанку веде переговори про залучення стратегічного інвестора. За словами заступника голови правління банку Тараса Кириченка, було отримано пропозиції про купівлю УкрСиббанку від ряду інвесторів, імена яких поки не розголошуються. Недавно французька газета LaTribune опублікувала дані про те, що французький банк SocieteGenerale зацікавлений у можливості придбання УкрСиббанку.

«Кредит Банк (Україна)» отримав кредит

Чеський банк HVB Bank Czech Republica.s. надав АТ «Кредит Банк (Україна)» (Львів) кредит у розмірі понад 2 млн. дол. Кошти буде направлено на фінансування контракту клієнтів банку, котрий передбачає поставку високопродуктивного обладнання для легкої промисловості. Умови надання кредиту банк не розголошує.

«Європейський страховий альянс» випустить облігації

ЗАТ «Європейський страховий альянс» планує в жовтні 2005 року випустити прості іменні облігації серії А на 55 млн. грн. номінальною вартістю 1000 грн. кожна. Їх буде випущено в бездокументарній формі. Купонна ставка — 14% на перший-четвертий купонний період. Строк обігу облігацій 5 років із річною офертою. Купонний період — 91 день. Організатором позики та платіжним агентом виступає ЗАТ «Банк НРБ».

Інкерманський завод запустить лінію холодного розливу

Італійську лінію стерильного розливу вина холодним способом потужністю 7,7 тис. пляшок на годину було куплено «Першим національним виноробним холдингом» для Інкерманського заводу марочних вин. Тепер ведеться монтування і встановлення обладнання. Передбачається, що розливання вина холодним способом дозволить значно поліпшити якість марочних вин. Зараз на заводі працює лінія продуктивністю 6 тис. пляшок на годину.

«Стрий-Авто» створить нові моделі автобусів

2006 року завод ВАТ «Стрий-Авто» планує створити і впровадити у виробництво дві нові моделі автобусів на базі китайського шасі та шасі Mercedes. Передбачається, що в наступному році на підприємстві буде випущено 500 автобусів.

Нова пропускна здатність аеропорту «Бориспіль»

У листопаді планується запустити нову галерею пропуску пасажирів у терміналі-В міжнародного аеропорту «Бориспіль». За словами заступника управляючого комплексом пасажирського обслуговування Володимира Короля, передбачається, що з введенням в експлуатацію галереї пропускна здатність термінала-В збільшиться на 500—600 пасажирів за годину (сьогодні вона становить 1200 чоловік). Будує нову галерею ЗАТ «Аеробуд».

«Запоріжтрансфор-матор» виграв тендер у В’єтнамі

Компанія має намір до кінця березня 2006 року відвантажити однофазний трансформатор потужністю 72 МВА напругою 500 кВ для ГЕС «Ялі» у В’єтнамі. Відповідний контракт на суму 860 тис. дол. США було підписано заводом у вересні з генеральним підрядчиком — в’єтнамською компанією VATCO. У міжнародному тендері на поставку трансформатора брали участь дві місцеві компанії.

«ЗАЗ» і Bosal Group створили СП

Запорізький автомобілебудівний завод і бельгійська компанія з виробництва вихлопних систем Bosal Group of Belgium створили спільне підприємство з виробництва й поставки вихлопних систем для легкових автомобілів і автобусів. За словами віце-президента корпорації «УкрАвто» Олега Папашева, СП створюється на потужностях одного з цехів ЗАЗу і почне працювати імовірно в грудні 2005 р. Частка Bosal Group у СП становитиме 51%, корпорації «Укравто» — 49%. За словами представника Bosal Group Карела Боса, у реалізацію цього проекту компанія має намір інвестувати 3 млн. євро. Спільне підприємство буде розраховане на обсяги виробництва близько 200 тис. систем на рік, із них 50% поставлятимуть транснаціональним світовим автовиробникам.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво