Компанії та ринки - Економіка - dt.ua

Компанії та ринки

20 січня, 2006, 00:00 Роздрукувати Випуск №2, 20 січня-27 січня

Антимонопольний оштрафував птахівників на півмільйона АМКУ оштрафував «Миронівський хлібопродукт» і «Оріль-Лідер» на 350 і 150 тис...

Антимонопольний оштрафував птахівників
на півмільйона

АМКУ оштрафував «Миронівський хлібопродукт» і «Оріль-Лідер» на 350 і 150 тис. грн. відповідно. Як повідомив на засіданні АМКУ перший заступник глави комітету Юрій Кравченко, штрафи було нараховано за порушення конкурентного законодавства. Так, виробники не узгодили з АМКУ своє об’єднання під однією ТМ «Наша ряба», котра раніше належала лише «Миронівському хлібопродукту», а також за те, що своєчасно не проінформували комітет про майбутню купівлю «Миронівським хлібопродуктом» 90% акцій «Оріль-Лідера».

Як зазначив Юрій Кравченко, максимальна сума штрафів могла б скласти кілька десятків мільйонів грн., однак, з огляду на те, що компанії співробітничали з комітетом і визнали свою провину, її було значно зменшено. Крім того, АМКУ дозволив «Миронівському хлібопродукту» придбати 90% акцій «Оріль-Лідера.

«Златогор» запустив новий лікеро-горілчаний завод

Введено в експлуатацію нову виробничу філію потужністю 110 тис. дал на місяць у Лужанах. У перші новорічні дні на підприємстві пущено в роботу першу лінію потужністю 6 тис. пл./год. із виробництва горілки та солодкої настойки. Компанія планує запустити в першому півріччі другу виробничу лінію, а також почати розробку місцевого бренду, який найповніше відповідає вимогам споживачів західного регіону.

Delta Airlines має намір відкрити рейс
Нью-Йорк—Київ

Американська авіаційна компанія Delta Airlines із червня нинішнього року має намір відкрити рейс Нью-Йорк — Київ. Сторони домовилися про прямі регулярні авіарейси (п’ять разів на тиждень) з аеропорту Джона Кеннеді (Нью-Йорк, США) в аеропорт «Бориспіль» на паритетних засадах із авіакомпанією «Аеросвіт». Як зазначив міністр транспорту Віктор Бондар, Україна йде шляхом створення національного авіаперевізника, тому зацікавлена в залученні партнерів із таких регіонів, як Північна Америка й Азія.

«Миронівський хлібопродукт»
із новим напівфабрикатним заводом

Група компаній «Миронівський хлібопродукт» ввела в експлуатацію новий завод із виробництва м’ясних напівфабрикатів проектною потужністю 3 тис. тонн на місяць.

У грудні проводився пілотний запуск проекту, а вже наприкінці місяця завод почав виробництво яловичих, свинячих і курячих напівфабрикатів для реалізації споживачу під торговою маркою «Легко». Будівництво нового заводу почалося восени 2004 року. Вартість проекту становить близько 150 млн. доларів.

«САН Інтербрю Україна» приєднала свої пивзаводи

Найбільша в Україні пивна компанія «САН Інтербрю Україна» реорганізувалася з товариства з обмеженою відповідальністю у відкрите акціонерне товариство шляхом приєднання ВАТ «Миколаївський пивзавод «Янтар», ВАТ «Пивзавод «Рогань» (Харків) і ЗАТ «Чернігівський пивкомбінат «Десна». У ході реорганізації згадані заводи набувають статусу безбалансових філій ВАТ «САН Інтербрю Україна». Представники компанії зазначили, що з юридичної точки зору процес реорганізації можна вважати повністю завершеним після внесення відповідного запису в єдиний державний реєстр України про припинення діяльності даних заводів як самостійних осіб.

Загублену SIM-карту можна відновити

Користувачі передоплаченого сервісу операторів «Джинс» і UMC можуть відновити загублену SIM-карту, а також її баланс і накопичені бонуси. Як говориться в заяві прес-служби, для відновлення загубленої SIM-карти абоненту необхідно зателефонувати за сервісним номером, повідомити номер телефону карти, свої паспортні дані та контактний телефон. Після цього, для ідентифікації власника номера, абонент повинен повідомити свою тарифну модель, суму й дату останнього поповнення рахунку, п’ять будь-яких набраних номерів і залишок балансу на рахунку до моменту втрати SIM-карти.

Після реєстрації абоненту буде повідомлено адресу магазину, де він зможе одержати нову SIM-карту.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво