Компанії та ринки - Економіка - dt.ua

Компанії та ринки

23 вересня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №37, 23 вересня-30 вересня

Два солодові заводи від «Малтюроп Юкрейн» Запуск нових потужностей запланований на 26 вересня в Чернігові, на 27 вересня — у Харкові...

Два солодові заводи від «Малтюроп Юкрейн»

Запуск нових потужностей запланований на 26 вересня в Чернігові, на 27 вересня — у Харкові. Сумарна потужність заводів становить 150 тис. тонн солоду/рік. 2006 року компанія планує виробити 150 тис. тонн солоду, переробивши 180 тис. тонн пивоварного ячменю західноєвропейських сортів. Передбачається, що ячмінь постачатимуть сільськогосподарські виробники Чернігівської, Черкаської, Київської, Сумської та Харківської областей.

СОВАТ проти колізій

Асоціація «Спілка оптовиків і виробників алкоголю та тютюну» (СОВАТ) закликає парламент не допустити виникнення законодавчих колізій, котрі, на її думку, виникнуть при ухваленні законопроекту «Про заходи для запобігання і зменшення споживання тютюнових виробів і їхнього шкідливого впливу на здоров’я населення». Директор асоціації СОВАТ Володимир Демчак вважає, що даний законопроект досить часто дублює норми інших нормативно-правових актів, а також містить положення, які суперечать іншим законам. Президент асоціації виробників тютюнових виробів «Укртютюн» Валентина Хоменко, зокрема, зазначила, що законопроект передбачає штраф за одне й те ж порушення від 50 грн. до 10 тис. грн.

На Черкащині — нове підприємство

На заводі «Національна горілчана компанія» передбачено шість ліній розливу загальною потужністю 36 тис. пляшок/година. На сьогодні в роботу запущено три лінії, решта стануть до ладу протягом року. Загальна площа виробничого комплексу становить майже 9 га.

Комплекс для екстремалів

У Вишгородському районі Київської області буде побудовано спортивно-розважальний комплекс, який складається з комплексу спортивних споруд для екстремальних видів спорту. Директор компанії Ukraine Estates Investments Ltd. Олег Дрюков повідомив, що проект інвестуватимуть приватні особи та закордонні інвестори.

«АвтоКрАЗ» поставить у Єгипет 36 автомобілів

Компанія «АвтоКрАЗ» за виграним разом із фірмою «Укроборонсервіс» тендером поставить Міноборони АРЄ 18 бортових автомобілів КрАЗ-6322 колісної формули 6х6 і 18 сідельних тягачів КрАЗ-64431 колісної формули 6х4. Вартість контракту не розголошується. Автомобілі буде доставлено до Єгипту вже в жовтні.

«Еталон-Авто» відкриє завод у Львові

Корпорація «Еталон-Авто», виробник автобусів БАЗ «Дельфін», планує відкрити у Львові Галицький автобусний завод. За словами президента корпорації Володимира Бутка, нове підприємство розмістять на базі державного ВАТ «ЕКТІавтопром», майно якого планується взяти в оренду. Завод вироблятиме туристичні автобуси класу «люкс». Його потужність — 200 автобусів на рік. Очікувана сума інвестиції — 2 млн. дол.

Iralco нарощує потужності

Ірландська компанія Iralco, яка спеціалізується на випуску алюмінієвих компонентів для автомобілів Audi, Ford, SAAB, Volvo, VW, Pilkington, Jaguar, розпочала підготовчі роботи до будівництва заводу у Львівській області. У даний момент ведеться оформлення всієї необхідної документації. Завод буде розташований на території військової частини. Передбачається, що на ньому працюватимуть близько 2 тис. чоловік.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво