Компанія «Конті» будує найбільший в Україні логістичний центр - Економіка - dt.ua

Компанія «Конті» будує найбільший в Україні логістичний центр

4 серпня, 2006, 00:00 Роздрукувати Випуск №30, 4 серпня-19 серпня

Сучасні принципи організації та управління виробництвом дедалі ефективніше застосовуються успішними вітчизняними підприємствами...

Сучасні принципи організації та управління виробництвом дедалі ефективніше застосовуються успішними вітчизняними підприємствами. Якщо спочатку виробники спрямовували свої зусилля на зниження собівартості продукції, то тепер, із насиченням ринку, усвідомлюють необхідність забезпечення повного контролю якості на кожному етапі його шляху до споживача. Це підтверджує черговий масштабний проект компанії «КОНТІ» — будівництво найбільшого в Україні логістичного центру.

Якість продукції залежить не тільки від виробничої та сировинної баз, а й від умов зберігання і доставки її споживачу. Оскільки стратегією ЗАТ «ВО «КОНТІ» є випуск солодощів, які відповідають стандартам європейської якості, воно постійно ставить перед собою амбіційні цілі і робить усе для їх утілення в життя. Нині компанія займає стабільні позиції у трійці лідерів серед виробників кондитерських виробів в Україні, раз і назавжди обравши для себе такі безвідмовні засоби конкурентної боротьби, як інновації і найсучасніші технології виробництва.

Компанія «КОНТІ» (раніше «Київ-КОНТІ») відома на ринку України і країн СНД із 1997 року. Її основні виробничі активи знаходяться в Україні: Донецька, Костянтинівська і Горлівська кондитерські фабрики. У Росії компанії належить Курська КФ. На сьогодні ЗАТ «ВО «КОНТІ» посідає перше місце за темпами зростання обсягів виробництва. Щомісяця компанія випускає 16 тис. тонн кондитерських виробів. Зрозуміло, чому саме це підприємство першим в Україні прийняло рішення реалізувати проект із упровадження інноваційних технологій і для оптимізації руху товарів також. Із такими темпами зростання виробництва вдосконалення методів зберігання і транспортування продукції до споживача стає завданням №1.

Отже, 1 серпня нинішнього року в м. Макіївка (Донецька область) відбулася урочиста церемонія закладання найбільшого в Україні логістичного центру європейського рівня. Його загальна площа становитиме 16 тис. квадратних метрів, а місткість — 12 тис. тонн продукції. У церемонії взяли участь мер Макіївки О.Мальцев, його перший заступник В.Полянський, директор компанії «РСІ», що є будівельним підрядчиком новобудівлі, Ю.Ребров.

Логістичний центр буде оснащено однією з найсучасніших систем управління складом. Система автоматизації обліку руху товару на складі забезпечить повний контроль і аналіз переміщення готової продукції, дозволить збільшити швидкість усіх логістичних потоків. Це дасть можливість компанії «КОНТІ» постійно відстежувати рух своїх кондитерських виробів від виробничих цехів аж до роздрібних торговельних точок. Таким чином, компанія одержуватиме повну й оперативну інформацію щодо представленого у тій чи іншій торговельній точці асортименту й терміну його зберігання. Безумовно, наявність такого логістичного центру стане ще однією конкурентною перевагою «КОНТІ», адже жоден виробник кондитерських виробів в Україні таких можливостей поки що не має.

Реалізацію проекту від розробки до здачі в експлуатацію компанія планує здійснити протягом дев’яти місяців, що є рекордом для будівництва таких масштабів, і в першому кварталі майбутнього року новий центр почне діяти. Загальна сума інвестицій у цей проект без урахування ПДВ становитиме 10,85 млн. дол. При цьому для його реалізації компанія використовує власні кошти.

Високу значущість цієї події для міста Макіївка підкреслила участь у ній мера Олександра Мальцева. Він висловив щиру подяку керівництву компанії «КОНТІ» за те, що місцем спорудження такого унікального центру, місцем інвестиційної привабливості стала саме Макіївка. Мер висловив упевненість у тому, що будівництво логістичного терміналу такого рівня підвищить престиж міста; крім того, сотні макіївчан зможуть знайти в новому центрі роботу і гідну заробітну плату.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво