КОМПАНІІ ТА РИНКИ - Економіка - dt.ua

КОМПАНІІ ТА РИНКИ

27 грудня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №50, 27 грудня-10 січня

Податкова «поздоровляє» «Ельдорадо» З 19 грудня всі магазини торгової мережі «Ельдорадо» (найбільшої в країні роздрібної мережі з продажу побутової електроніки) на території України закриті...

Податкова «поздоровляє» «Ельдорадо»

З 19 грудня всі магазини торгової мережі «Ельдорадо» (найбільшої в країні роздрібної мережі з продажу побутової електроніки) на території України закриті. За словами представників компанії, пов’язано це з проведенням у них податкової перевірки. Наскільки вона може затягтися, поки не відомо, але до Нового року магазини навряд чи відкриються. Сьогодні українська мережа налічує більш як 25 магазинів у Києві, Одесі, Донецьку, Львові, Вінниці, Житомирі, Миколаєві, Херсоні, Харкові, Дніпропетровську й інших містах. Загальна ж кількість магазинів — більш як 300, основна їхня частина знаходиться в Росії.

«АСКА-Життя» страхує не тільки багатих

Столична компанія «АСКА-Життя», що спеціалізується на страхуванні життя, увела нову програму страхування — «ЄвроДолар», що розрахована на клієнтів із невеликим доходом. Так щомісячні страхові внески за цією програмою складають від 3 до 10 євро або доларів, залежно від бажання клієнта. Програма розрахована на 15 років. По закінченні цього терміна клієнт зможе забрати всю суму разом із дивідендами. Слід зазначити, що гарантований дивідендний прибуток складає 4%. Окрім накопичення коштів, застрахованому надаються стандартні послуги зі страхування життя. Якщо протягом цього терміну застрахована особа помре внаслідок хвороби чи старості, то його спадкоємець одержить усю накопичену суму і 350 доларів додатково, якщо в результаті нещасного випадку — то накопичену суму і додатково 700 доларів.

Хмельницька кондитерська мітить у лідери

Хмельницька кондитерська фабрика «Кондфіл» майбутнього року має намір збільшити свою частку на ринку кондитерських виробів із нинішніх 2% до 4% і має намір ввійти в десятку найбільших кондитерських підприємств України. З цією метою планується розширити виробництво борошняних виробів і почати випускати печиво. Передбачається також збільшення обсягу випуску шоколадних виробів і зефіру. Як стало відомо «ДТ», це може бути пов’язано з приходом на підприємство нового інвестора. Хоча ім’я нового власника «Кондфілу» поки не розголошується, відомо, що кадрові перестановки в керівництві компанії уже відбулися. Із метою збільшення присутності «Кондфілу» на вітчизняному кондитерському ринку планується також модернізувати існуюче і закупити нове обладнання.

Оболонський статус-кво

За заявою Олександра Слободяна, почесного президента ЗАТ «Оболонь», 2002 року приріст виробництва підприємства не дотягне до звичних 20%, зупинившись на позначці 11—12%. Принаймні про це свідчить статистика за одинадцять місяців. Але вже наступного року пивзавод має намір відновити статус-кво, вийшовши на традиційні темпи зростання.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >
Вам також буде цікаво