КОМПАНІІ ТА РИНКИ - Економіка - dt.ua

КОМПАНІІ ТА РИНКИ

19 липня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №27, 19 липня-26 липня

«Київстар» нині контролює норвезька Telenor Норвезька компанія Telenor збільшила до 61,9% свою частку в ак...

«Київстар»
нині контролює норвезька Telenor

Норвезька компанія Telenor збільшила до 61,9% свою частку в акціонерному капіталі одного з найкрупніших українських операторів «Київстар Дж.Ес.Ем», викупивши 16,5% акцій, які належали фонду «Супутник». Придбання обійшлося Telenor у ,46 млн. Найвище керівництво норвезької компанії вже заявило: такі кроки на українському ринку відповідають стратегії Telenor з інвестування провідних зарубіжних операторів. А компанію «Київстар Дж.Ес.Ем.» Telenor позиціонує як дуже успішне підприємство. Поки що представники «Київстару» утримуються від жодних заяв про зміну власника, обіцяючи надати докладнішу інформацію до кінця липня. А експерти вважають, що досить реальною виглядає версія перепродажу компанією Telenor своєї частки в «Київстарі» одному з найбільших операторів мобільного зв’язку Росії — компанії «ВимпелКом», яка працює під торговою маркою «Білайн».

АБ «ІНГ Банк Україна» разом
із «Діамантбанком» фінансують суднобудування

АБ «ІНГ Банк Україна» разом із «Діамантбанком» (м.Київ) надали фінансування ВАТ «Суднобудівний завод «Затока» під програму будівництва корпусів суден на замовлення концерну Damen Shipyards Bergum (Нідерланди).

У рамках програми фінансування обсяг кредитних коштів із боку «Діамантбанку» становить 2,320 тис. євро, із боку АБ «ІНГ Банк Україна» — 2,320 тис. євро.

«Вімм-Білль-Данн» продовжує «окупацію»

Минулого тижня Антимонопольний комітет України дозволив компанії «Вімм-Білль-Данн» придбати контрольний пакет акцій Харківського молочного комбінату. Як повідомила прес-служба АМКУ, йдеться про 50%+1 акція підприємства. Вартість угоди сторони поки що не розголошують, але після відповідного дозволу АМКУ вважають покупку справою вирішеною. До кінця минулого року комбінат прийшов із збитками в 14 тис. грн.

Зміна лідерів
серед продавців-сітьовиков

Аналітична група Synergy Research Group опублікувала результати останнього дослідження «Ринок телекомунікаційного та сітьового устаткування за результатами 1-го кварталу 2002 року», де порівняно обсяги продажів сітьового й телекомунікаційного устаткування провідними постачальниками цих груп продуктів. За даними Synergy, нинішнього року на 1-е місце в світі вийшла Cisco Systems (13% від загального обсягу ринку), за нею йдуть Siemens (12,8%), Alcatel (9,9%), Nortel (9,7%), Ericsson (9,6%) і Lucent (9,6%).

Жидачів запропонує вдвічі більше паперу

Найбільший в Україні виробник газетного паперу Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат (Львівська область) днями запустив нову швейцарську машину з виробництва паперу (3 тис. тонн на місяць). Таким чином, комбінат збільшив свої виробничі потужності на 103%, до 5,9 тис. тонн на місяць. Проект обійшовся целюлозно-паперовому комбінату в 30 млн. грн. Крім газетного паперу комбінат випускає картон і транспортну картонну тару.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво