КОМПАНІІ ТА РИНКИ - Економіка - dt.ua

КОМПАНІІ ТА РИНКИ

2 серпня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №29, 2 серпня-9 серпня

Фінансовий супермаркет «Брокбізнесбанк» днями відкрив у своєму київському відділенні фінансовий супермаркет...

Фінансовий супермаркет

«Брокбізнесбанк» днями відкрив у своєму київському відділенні фінансовий супермаркет. Як повідомив журналістів під час презентації проекту заступник голови правління банку Володимир Клименко, фінансовий супермаркет крім різноманітних банківських, надаватиме клієнтам також юридичні, нотаріальні, адвокатські, туристичні послуги, усі види страхування, послуги аудиту, оцінювання, консалтингу, а також послуги з операцій із нерухомістю і навіть з продажу та бронювання авіаквитків.

Пасажиропотік
на авіатранспорті подвоївся

За місяць експерименту з розвитку внутрішніх пасажирських авіаперевезень було перевезено близько 47 тис. чоловік. Про це повідомило Міністерство транспорту. У рамках експерименту виконано 1960 рейсів. (Для порівняння: за відповідний період торік виконано 978 рейсів, перевезено 21,9 тис. пасажирів.) При цьому 49,3% рейсів мали 50-відсоткове завантаження, 32% щоденних рейсів відправлялися в політ завантаженими на 70% і більше. Найзаповненішими — майже 100% — були рейси компаній «Крим» і «Аеросвіт» за маршрутом Київ—Сімферополь, «Одеські авіалінії» — Одеса—Київ. 17,3% рейсів виконувалося з завантаженням від 50 до 70%. Найменшою популярністю в пасажирів користувалися рейси Миколаїв—Сімферополь (завантаження 2%), Одеса—Львів (завантаження 7%). Вісім рейсів узагалі довелося скасувати через відсутність клієнтів або повітряного судна.

Конституційний суд вивчає закон
про ПДВ

Підприємці звернулися до Конституційного суду з приводу трактування деяких положень Закону «Про податок на додану вартість». Про це повідомив віце-президент Української спілки промисловців і підприємців Микола Онищук.

За його словами, відповідно до закону про ПДВ, єдиною умовою для застосування нульової ставки ПДВ під час здійснення експортних операцій є правильно оформлена митна вантажна декларація. Проте ДПАУ вважає: нульова ставка ПДВ при експорті товарів повинна застосовуватися у разі фізичного вивозу товарів за кордон безпосередньо резидентом.

У ДПАУ наполягають, що під час експорту товарів на умовах FOB, FAS, FCA, DAF, EXW, відповідно до правил «Інкотермс», поставка відбувається на території України, значить резидент фактично не вивозить товари за кордон, тому нульову ставку ПДВ не можна застосовувати.

Малинська паперова фабрика працює на США

Фабрика розпочала випуск паперу для упаковування хлібобулочних виробів. На білий пакувальний папір легко наноситься інформація про продукт і дані його виробника. До того ж використання пакетів з екологічно чистого паперу дозволить хлібобулочним виробам довше залишатися свіжими. Цікаво, що першими споживачами малинського паперу стали Сполучені Штати й Канада. Вітчизняні виробники хліба та здоби поки що не мають необхідного устаткування для виготовлення пакетів із нового паперу для своєї продукції.

інформація «ДТ» й інформагентств

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво