КОМПАНІІ ТА РИНКИ - Економіка - dt.ua

КОМПАНІІ ТА РИНКИ

25 жовтня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №41, 25 жовтня-1 листопада

«Славутич» почав кредитувати малий бізнес Столичний банк «Славутич» розпочав реалізацію програми мікрокредитування малого бізнесу...

«Славутич» почав кредитувати малий бізнес

Столичний банк «Славутич» розпочав реалізацію програми мікрокредитування малого бізнесу. Кредити надаються для поповнення оборотних і придбання основних коштів прибутково працюючим підприємствам та приватним підприємцям зі стажем роботи на ринку не менше одного року. Основні параметри: величина — до тис., термін — до трьох років, відсоткова ставка — від 16% річних. На першому етапі обсяг програми може становити майже 0 тис.

Крім того, банк у нинішньому році розпочав реалізацію проектів споживчого кредитування для фізичних осіб. У травні—вересні було надано 750 споживчих кредитів на загальну суму 1,5 млн. грн.

KMBS запускає нову програму
зі стратегії бізнесу

1–3 листопада в Києво-Могилянській бізнес-школі (KMBS) стартує відкритий курс «Стратегія бізнесу: розробка та впровадження». Цей авторський курс декана KMBS Павла Шеремети вже понад рік активно замовляють корпоративні клієнти школи, а зараз він вперше іде у відкритому форматі. «В курсі ви не знайдете універсальних відповідей та готових рецептів успіху. Іх просто не існує. Але є універсальні запитання (часом дуже важкі), які допомагають виробити унікальні рішення, — коментує Павло Шеремета. — Окрім того, ми додали до традиційного підходу «як планувати» практичний компонент «як впроваджувати». Курс відкриває низку інноваційних програм Києво-Могилянської бізнес-школи для теперішніх та потенційних керівників компаній.

«Слобожанська будівельна кераміка» забезпечить Путіна резиденцією

Як стало відомо «ДТ», один із найбільших виробників будівельної цегли— «Слобожанська будівельна кераміка» (Сумська обл.) продала адміністрації президента Росії 600 тис. штук жовтої лицювальної цегли для будівництва морської резиденції Володимира Путіна. Вартість проекту — 0,5 млн. доларів. Половину передбаченої ним цегли виробник уже поставив у Росію.

Укладання угоди стало можливим після того, як «Слобожанська будівельна кераміка» виграла тендер адміністрації президента Росії. Планується також, що українська цегла використовуватиметься й на будівництві огорож резиденції Путіна під Санкт-Петербургом.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво