КОМПАНІІ ТА РИНКИ - Економіка - dt.ua

КОМПАНІІ ТА РИНКИ

15 листопада, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №44, 15 листопада-22 листопада

Під ковпаком кореспондентські рахунки Своєю недавньою постановою «Про зміни в положенні про відк...

Під ковпаком кореспондентські рахунки

Своєю недавньою постановою «Про зміни в положенні про відкриття та функціонування кореспондентських рахунків банків-резидентів і нерезидентів в іноземній валюті й кореспондентських рахунків банків нерезидентів у гривнях» Національний банк зобов’язав комерційні банки надавати Державній податковій адміністрації інформацію про відкриття ними кореспондентських рахунків в іноземній валюті в інших банках (резидентах і нерезидентах). Інформація в ДПА має бути надана протягом трьох днів після відкриття рахунку. За такого ж терміну банки зобов’язані інформувати і про закриття своїх коррахунків у іноземній валюті.

Ще один банк-жертва?

Найбільший у західному регіоні «Кредит Банк (Україна)» може припинити свою діяльність через конфлікт із податковими органами. Західні банки вже заявили про намір вивезти свій капітал з українського ринку в разі продовження необгрунтованого тиску з боку податківців. Про це йдеться в листі польського Kredyt Bank, відправленому на ім’я голови Національного банку України Володимира Стельмаха. Останній і поділився даною інформацією з журналістами. Варто нагадати, що найбільшими акціонерами банку виступають група Kredit Bank (Польща), котрій належить 66,7% акцій, і Європейський банк реконструкції та розвитку — 28,2%.

Придбання «Квазар-Мікро»

Як повідомив журналістів на прес-конференції президент IT-корпорації «Квазар-Мікро» Євген Уткін, остання придбала 51% статутного фонду постачальника автоматизованих систем управління підприємством компанії «Українська консалтингова група». Суму угоди поки що не розголошують. Нині всі контракти «Українська консалтингова група» зможе укладати винятково під контролем «Квазара-Мікро». Хоча, як заявило керівництво корпорації, позбавляти компанію юридичної самостійності у найближчий рік вони наміру не мають.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво