«КИЇВСТАР ДЖ.ЕС.ЕМ.» У ДЕДАЛІ БІЛЬШОМУ ВІДРИВІ - Економіка - dt.ua

«КИЇВСТАР ДЖ.ЕС.ЕМ.» У ДЕДАЛІ БІЛЬШОМУ ВІДРИВІ

3 жовтня, 2003, 00:00 Роздрукувати Випуск №38, 3 жовтня-10 жовтня

Зареєстрований черговий національний рекорд кількості мобільних абонентів — минулого тижня «Київстар Дж.Ес.Ем.» оголосив про взяття 2,5-мільонного рубежу...

Зареєстрований черговий національний рекорд кількості мобільних абонентів — минулого тижня «Київстар Дж.Ес.Ем.» оголосив про взяття 2,5-мільонного рубежу. Це високе досягнення для компанії, особливо якщо врахувати, що вона присутня на ринку менше шести років.

Президент «Київстар Дж.Ес. Ем.» Ігор Литовченко висловив своє задоволення цим результатом. «Два з половиною мільйони абонентів — це насамперед свідчення високої оцінки нашими співвітчизниками високої якості зв’язку та рівня сервісу, а також доступної вартості послуг компанії, — зазначив він. — Адже їм є з чого вибирати — конкурентна боротьба на ринку телекомунікацій стає дедалі гострішою. Тим приємніша та почесніша для нас їхня довіра. І ми зробимо все можливе, щоб її виправдати».

Справді, «Київстар» важко дорікнути в не досить уважному ставленні до абонентів, що вкотре довела політика компанії щодо запровадження безкоштовних вхідних дзвінків. Будь-які серйозні зміни на ринку не проходять для його учасників безболісно. Проте «Київстар» постарався якомога ретельніше захистити своїх абонентів від негатива, максимально зберігши звичні для них тарифні умови. Зміни торкнулися лише плати за з’єднання дзвінка, що збільшилася з 0.03 до 0.05 у.о, а також правила надання і тарифікації при користуванні послугою «Прямий номер». Ще одним вигідним для користувачів нововведенням стала посекундна тарифікація міжнародних дзвінків із відповідними змінами в їхніх тарифах. При цьому всі тарифи на дзвінки по Україні й на номери інших стільникових операторів, внутрішньомережеві дзвінки та плата за додаткові послуги в мережі «Київстар Дж.Ес.Ем.» залишилися незмінними. Понад те: компанія гарантувала своїм абонентам, що за будь-яких змін на ринку вони можуть не боятися підвищення тарифів як мінімум до кінця року. Така стабільність у сполученні з гнучкістю існуючих тарифних планів послужила стимулом для залучення багатьох нових абонентів.

Компанія постійно нарощує свою зону покриття. При цьому вона не женеться за «валом», а прагне забезпечувати саме гарантоване радіопокриття. Сьогодні мережа «Київстар Дж.Ес.Ем.» охоплює понад 54% території України, де мешкає майже 80% населення країни. У зоні впевненого прийому знаходяться майже 800 міст і смт, включаючи всі обласні центри, а також майже 10 тисяч українських сіл і всі основні національні та регіональні автотраси. А ще доступ до послуг мережі «Київстар» абоненти можуть отримати на території 101 країни світу, де абоненти «Київстар Дж.Ес.Ем.» мають можливість користуватися роумінгом.

Особливу увагу компанія приділяє і прозорості своєї фінансової діяльності. Сьогодні вона має найбільший з українських операторів оплачений статутний фонд — 121 млн. дол. Чиста реалізація «Київстар Дж.Ес.Ем.» за перше півріччя становила 153,4 млн. дол., валовий прибуток — 114 млн. дол., а чистий прибуток — 34,3 млн. дол. При цьому компанія поповнила державний бюджет на 19,9 млн. дол.! Чи варто говорити, що настільки значний фінансовий потенціал компанії став запорукою інтересу до її цінних паперів на міжнародних фінансових ринках — нагадаємо, «Київстар Дж.Ес.Ем.» стала першою українською компанією, яка випустила й успішно розмістила корпоративні облігації на суму 160 млн. дол.

До того ж «Київстар» активно бере участь у спонсорських і добродійних проектах. Серед них — спільна з «Приватбанком» загальнонаціональна кампанія призначення іменних стипендій «Київстар Дж.Ес.Ем.» кращим студентам телекомунікаційних спеціальностей. Чимало з них після закінчення навчання отримають від «Київстар» і запрошення на роботу.

Головною ж метою компанії, як і раніше, залишається забезпечення якомога більшої кількості українських громадян високоякісним зв’язком за доступною ціною. І, судячи з результатів її діяльності, їй це непогано вдається.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво