Київрада не планувала, але продовжила договір з "Київенерго" Ахметова

Поділитися
Київрада не планувала, але продовжила договір з "Київенерго" Ахметова © Киеврада
Щоб відмовитися від послуг "Київенерго" необхідно ще кілька місяців.

Київська міськрада прийняла рішення про продовження договору з ПАТ "Київенерго" в питанні використання ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 та сміттєспалювального заводу "Енергія" до 31 липня 2018 року. Оскільки щоб почати співпрацювати з компанією "Київтеплоенерго" необхідно ще кілька місяців для оформлення необхідних дозволів. Рішення підтримав 71 депутат, проти проголосувало 14, утримався один депутат.

Відзначається, що спочатку проект рішення передбачав продовження договору до 30 червня, проте в процесі обговорення було запропоновано залишити ТЕЦ і завод "Енергію" в користуванні "Київенерго" до 31 серпня.

"Необхідний резерв часу. Зараз ми не можемо гарантувати, що комісія (НКРЕКП – ред) запрацює завтра або через тиждень (для експлуатації ТЕЦ компанією "Київтеплоенерго" необхідна ліцензія НКРЕКП – ред)", - сказав під час обговорення проекту рішення профільний заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

"Враховуючи технологічну необхідність, я просив би розглянути продовження договорів по ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 та заводу "Енергія" до 31 серпня", - додав він.

У той же час депутати Київради не підтримали продовження договору на чотири місяці і запропонували продовжити його до кінця липня.

"Ми не зможемо встигнути зробити цього (перебрати в управління ТЕЦ і "Енергію" – ред.) до дати, яка вказана в проекті рішення. Два місяці (понад двох, запропонованих у проекті рішення) – це додаткова перестраховка, але один місяць – це критично необхідний мінімум", – зазначив секретар Київради Володимир Прокопів.

Пантелєєв також додав, що місто перебере управління ТЕЦ і заводом раніше закінчення строку договору, якщо випаде можливість.

Раніше повідомлялось, что комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку погодила проект рішення про припинення дії угоди КМДА ПАТ "Київенерго" з управління тепловими мережами столиці з 27 квітня 2018 року.

Протягом усього періоду управління комунальним тепловим господарством столиці компанія "Київенерго" інвестувала в нього 2,6 млрд грн, в тому числі – близько 1,8 млрд грн за рахунок джерел, передбачених угодою з містом, а також 727 млн грн власних коштів.

Детальніше про теплотарифи та механізм їх нарахування, особливості обліку теплоспоживання та проблеми централізованого теплопостачання в Києві читайте в інтерв'ю Євгенія Бушми для тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі