Кабмін затвердив податкові пільги для виробників енергоефективного устаткування - Економіка - dt.ua

Кабмін затвердив податкові пільги для виробників енергоефективного устаткування

28 вересня, 2011, 14:37 Роздрукувати

Кабінет міністрів у середу, 28 вересня, прийняв постанову, якою затвердив перелік товарів власного виробництва, 80% прибутку підприємств від продажу яких на території України звільняється від оподаткування.

Він повідомив, що Кабінет міністрів у середу, 28 вересня, прийняв постанову, якою затвердив перелік товарів власного виробництва, 80% прибутку підприємств від продажу яких на території України звільняється від оподаткування.

За словами А.Клюєва, до переліку увійшли товари енергоефективної і енергозберігаючої продукції, а також матеріали та устаткування для сфери альтернативної енергетики. «Тільки розвиток вітчизняних технологій та відповідного масового виробництва дозволить досягти запланованих нами структурних зрушень в економіці. Це реалізація положень Податкового кодексу щодо підтримки вітчизняного високотехнологічного машинобудування. Вивільнені у зв'язку з наданням податкової пільги засоби вітчизняні підприємства зможуть спрямувати саме на розвиток такого виробництва», - заявив Андрій Клюєв.

Він повідомив, що до Переліку увійшли 32 види товарів, зокрема, двигуни внутрішнього згоряння, що працюють з використанням біодизелю, котли і газогенератори з ККД 80-85% і вище, що працюють з використанням біомаси. Йдеться також про установки для виробництва біогазу, гідротурбіни для малих гідроелектростанцій, сонячні колектори і фотоелектричні перетворювачі з високим ККД, вітрогенератори, теплонасоси різних типів, газотурбінні, світлодіодні освітлювальні прилади, спеціальні теплоізоляційні матеріали - флоат-скло, піноскло тощо.

Перший віце-прем'єр-міністр зазначив, що в майбутньому Перелік може доповнюватися іншими типами матеріалів, устаткування або комплектуючих, які будуть використовуватися в енергоефективних проектах або у виробництві енергії з відновлювальних джерел, і засобами вимірювання, контролю та управління витратами паливно-енергетичних ресурсів.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1287, 21 березня-27 березня Архів номерів | Зміст номеру < >