Кабмін увів ПДВ і податок на прибутки фізосіб при операції з безкоштовної видачі держактів на землю - Економіка - dt.ua

Кабмін увів ПДВ і податок на прибутки фізосіб при операції з безкоштовної видачі держактів на землю

3 лютого, 2011, 03:19 Роздрукувати

Кабінет міністрів України ввів нову норму, згідно з якою відтепер потрібно вносити податок на додану вартість і податок на прибутки фізичних осіб при операціях зі складання документів для безкоштовного отримання державних актів на право власності на землю. Дане розпорядження № 57 від 31 січня 2011 опубліковане на офіційному сайті уряду.

 

Згідно з документом, цією постановою внесено зміни до постанови Кабінету міністрів № 844 від 5 серпня 2009 року і № 1112 від 21 жовтня 2009 року.

Зокрема, виключення підпункт 1 пункту 1 постанови № 1112 вводить ПДВ і податок на прибутки фізичних осіб при операціях, пов'язаних з розробкою технічної документації із землеустрою при складанні документів, що засвідчують право на земельну ділянку, здійсненням державної реєстрації державних актів на право власності на земельну ділянку, зокрема, заповнення бланків таких актів, а також з безкоштовної видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки, які проводять державні підприємства, що належать до сфери управління Державного агентства земельних ресурсів та Міністерства охорони навколишнього середовища, за рахунок коштів державного бюджету відповідно до постанови Кабміну № 844 від 5 серпня 2009 року.

Також постановою розширено перелік документів, які громадянини подають для отримання державного акта на право власності на землю. Зокрема, до заяви про видачу акта, крім копії документа, що засвідчує особу, копії довіреності для уповноваженої особи, копії документа про присвоєння ідентифікаційного коду, копії рішення про передачу земельної ділянки у власність і технічної документації із землеустрою (або проекту відведення земельної ділянки), неоюхідно подавати копію документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.

За матеріалами офіційного сайту Кабінету міністрів України

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №35, 21 вересня-27 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >