ІСД ОФІЦІЙНО ВСТУПИВ У ГРУ ЗА ДМК - Економіка - dt.ua

ІСД ОФІЦІЙНО ВСТУПИВ У ГРУ ЗА ДМК

24 жовтня, 2003, 00:00 Роздрукувати Випуск №41, 24 жовтня-31 жовтня

Корпорація «Індустріальний союз Донбасу» подала заявку на участь у конкурсі з продажу 98,81%-го держпакета акцій ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім...

Корпорація «Індустріальний союз Донбасу» подала заявку на участь у конкурсі з продажу 98,81%-го держпакета акцій ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського».

ІСД підписав відповідний договір конфіденційності з Фондом держмайна України. Підбиття підсумків конкурсу з продажу 98,8% акцій ВАТ «ДМК ім. Дзержинського» відбудеться 8 грудня. Стартова ціна пакета визначена в розмірі 587,1 млн. грн.

Відповідно до додаткових умов конкурсу, на пакет може претендувати лише компанія, у якої загальний обсяг реалізації продукції за кожний з останніх двох років був не меншим від обсягу реалізації ДМК ім. Дзержинського за 2002 рік. Вона повинна мати досвід управління підприємствами гірничо-металургійного комплексу, її оподатковуваний прибуток 2003 року не може бути меншим за 50% від початкової вартості пакета акцій, запропонованого до продажу.

Претендент на пакет акцій ДМК ім. Дзержинського має домовитися з кредиторами, котрим підприємство в сукупності заборгувало більш як 600 млн. грн., про відстрочку або розстрочку погашення боргу строком на два роки.

Як заявив голова ради директорів ІСД Сергій Тарута, у даний момент корпорація домовилася з кредиторами ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського» про реструктуризацію на два роки приблизно двох третин заборгованості у рамках виконання додаткових умов приватизації 98,81% держпакета акцій цього підприємства. Зокрема корпорація викупила всю кредиторську заборгованість ВАТ у структур УкрСиббанку. Умова про те, що потенційні покупці мусять знайти консенсус із банками чи кредиторами, потрібна для того, щоб підприємство уникнуло банкрутства, оскільки воно може бути в будь-який момент заблоковане групою кредиторів, враховуючи заборгованість у 1,2 млрд. грн.

Одночасно ІСД не ініціює переговори з групою компаній Приватбанку, що є іншим основним претендентом на покупку підприємства, про реструктуризацію чи погашення кредиторської заборгованості Дніпровського меткомбінату ім. Дзержинського. Голова ради директорів додав, що група «Приват» також не ініціювала переговори з ІСД.

За даними «ДТ», Президент Кучма дав розпорядження про скасування «економічно недоцільних додаткових умов у конкурсі щодо ДМК»

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво