Інтернет-портал Кабміну перероблять за принципом єдиного вікна - Економіка - dt.ua

Інтернет-портал Кабміну перероблять за принципом "єдиного вікна"

7 лютого, 2011, 16:09 Роздрукувати

Прем'єр-міністр України Микола Азаров дав доручення підготувати пропозиції щодо розробки концептуального проекту урядового порталу за принципом "єдиного вікна", який би відповідав сучасному світовому рівню.

 

Проект повинен визначити мету та ключові завдання порталу, його основні характеристики і функціональність, архітектуру і порядок адміністрування, прогнозувати результати впровадження. 
 
Портал буде побудовано за принципом «єдиного вікна», де як окремі громадяни, так і підприємці зможуть легко і швидко скористатися послугами адміністративної процедури в режимі он-лайн, мати електронний доступ до адміністративних формулярів, надання електронних файлів та до он-лайн повернення формулярів цілодобово сім днів на тиждень. 
 
Урядовий портал також забезпечить оперативний доступ до відкритої інформації, що міститься у відомчих інформаційних системах, публікації відомостей про державні послуги, а також їх умови, бланки форм, анкет, заяв, довідкові та методичні рекомендаціїї щодо їх заповнення з доступним роз'ясненням для непідготовленої категорії громадян тощо. 
 
Урядовий портал буде розроблено відповідно до вимог чинного законодавства щодо забезпечення доступу до інформації про діяльність органів влади. Це дозволить забезпечувати можливість інтеграції з вже існуючими інформаційними системами і визначати єдиний стандарт інформаційного наповнення і інтерфейс взаємодії з користувачами. 
 
"Оновлення урядового порталу - це черговий крок уряду до впровадження в Україні принципів електронної демократії", - зазначено в повідомленні на сайті Кабміну
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >