INTEL ПОКЛАДАЄ НАДІЇ НА СНД - Економіка - dt.ua

INTEL ПОКЛАДАЄ НАДІЇ НА СНД

20 вересня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №36, 20 вересня-27 вересня

Другого жовтня в Москві відбудеться Форум Intel для розробників (Intel Developer Forum, IDF), у якому візьме участь головний виконавчий директор корпорації Крейг Барретт...

Другого жовтня в Москві відбудеться Форум Intel для розробників (Intel Developer Forum, IDF), у якому візьме участь головний виконавчий директор корпорації Крейг Барретт. Компанія Intel проводить такі форуми вже п’ять років, представляючи на них фахівцям свої досягнення у сфері процесоробудування. На території СНД такий форум відбудеться вперше. Його проведення свідчить про те, що керівництво Intel вважає комп’ютерний ринок країн СНД одним із найперспективніших у світі і таким, що швидко зростає, особливо на тлі падіння темпів зростання комп’ютерної індустрії в розвинених країнах. Таким чином, завдяки тому, що ринок інформаційних технологій країн СНД ненасичений, а в країнах, що розвиваються, — пересичений, ми опиняємося на вістрі уваги світових комп’ютерних брендів.

Пленарна доповідь Крейга Барретта буде присвячена «рушійним чинникам процесу взаємопроникнення комп’ютерних і комунікаційних технологій» та іншим перспективам розвитку комп’ютерної і комунікаційної індустрії.

На форумі буде представлено (причому як у доповідях працівників компанії, так і на виставці й практичних заняттях) безліч новинок у сфері сучасних комп’ютерних і комунікаційних технологій, а також побудови своєрідних технологічних екосистем на базі архітектури Intel. Мають бути продемонстровані засоби налагодження й оптимізації програмних продуктів для використання з технікою Intel, засоби аналізу, синтезу та передачі відеоінформації, розробки для систем масштабу підприємства і багато іншого. У приміщенні Російської академії наук, де відбудеться форум, буде розгорнуто бездротову локальну мережу, що забезпечить будь-якому власникові ноутбука чи кишенькового комп’ютера з бездротовим адаптером повну свободу мобільного доступу до електронної пошти, ресурсів Інтернету й інших інформаційних систем та баз даних. Буде також представлено розробки партнерів Intel — компаній Microsoft, Nvidia, Fujitsu-Siemens та інших.

Форум розробників Intel у Москві збігся в часі з початком чергової потужної, переважно телевізійної, рекламної кампанії гіганта, що стартувала в країнах СНД 16 вересня. Рекламна кампанія проходить під слоганом «Yes!» і розрахована на кінцевих користувачів, зокрема в домашньому й освітньому сегментах, де компанії доводиться наштовхуватися на жорстку конкуренцією з боку AMD і трохи Apple.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво