Гендиректор UMC: МТС не знижуватиме тарифи - Економіка - dt.ua

Гендиректор UMC: МТС не знижуватиме тарифи

13 липня, 2007, 22:56 Роздрукувати Випуск №27, 13 липня-20 липня

Прагнучи завоювати прихильність українських абонентів, МТС не знижуватиме тарифи, а замість цього займатиметься поліпшенням якості зв'язку і сервісу UMC...

Прагнучи завоювати прихильність українських абонентів, МТС не знижуватиме тарифи, а замість цього займатиметься поліпшенням якості зв'язку і сервісу UMC. «Суть нашої стратегії — стимулювати більше користування за рахунок надання більших можливостей і кращого сервісу», — заявив в інтерв'ю «ДТ» Павло Павловський, генеральний директор ЗАТ «Український мобільний зв'язок», яке тепер надає свої послуги під брендом МТС.

«Ми даватимемо абонентам «більше і краще», — завірив Павловський. При цьому він додав, що ці зміни необов'язково приведуть до зростання витрат абонентів. 

«Ні про яке підвищення тарифів не йдеться. Ми говоримо лише про те, що за спадною спіраллю цін далі не рухатимемося. У нас є тарифи, які дають змогу усередині мережі говорити безплатно. Рухатися далі униз означає піти «у мінус», починати доплачувати абонентам. Цього ми не робитимемо», — пояснив гендиректор «УМС».

Коментуючи ситуацію на українському ринку мобільного зв'язку, Павловський відзначив, що «нормальна, здорова політика в сфері управління галуззю стимулювала конкуренцію, дозволила з’явитися великим, дохідним, фінансово стійким компаніям, які приносять на ринок нові технології». 

«Кількість діючих на ринку пропозицій підтверджує, що інтереси споживачів жодною мірою не обмежуються», — відзначив він.

З іншого боку, за його словами, «в країні відсутнє антидемпінгове законодавство. Як і в Росії, в Україні надто забюрократизовано процес одержання дозволів на встановлення базових станцій, розвиток мережі». 

«Незважаючи на виведення значної кількості частот у вільний продаж, залишається досить великий частотний ресурс як у 3G, так і в GSM-діапазонах, які можна було б конвертувати і запропонувати до продажу», — підсумував Павловський, додавши, що компанія готова платити за це.

Детальніше читайте в інтерв'ю Віталія Кукси з Павлом Павловським у свіжому номері «ДТ».

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №47, 7 грудня-13 грудня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво