Фонд держмайна просить суд скасувати продаж Луганськтепловозу - Економіка - dt.ua

Фонд держмайна просить суд скасувати продаж "Луганськтепловозу"

14 січня, 2011, 12:09 Роздрукувати

Фонд державного майна (ФДМ) України звернувся з позовом до Київського господарського суду щодо розірвання договору купівлі-продажу державного пакету акцій ВАТ "ХК" Луганськтепловоз ".

Фонд державного майна (ФДМ) України звернувся з позовом до Київського господарського суду щодо розірвання договору купівлі-продажу державного пакету акцій ВАТ "ХК" Луганськтепловоз ".

Фонд держмайна вимагає від покупця "Луганськтепловозу" - керуючої компанії "Брянський машзавод" відшкодувати неустойку за несплату в встановлений термін коштів за придбаний пакет "Луганськтепловозу" у розмірі 82 млн.грн., А також пеню в розмірі 2 млн. 177 тис.грн.

Причина подачі позову - несплата Брянським машзаводом заявленої ним на приватизаційному конкурсі суми за держпакет акцій "Луганськтепловозу".

У Фонді повідомляють, що позов до Господарського суду Києва подано 8 жовтня. Суд ще не призначив дату його розгляду.

Нагадаємо, Київський господарський суд задовольнив позов компанії Mantara Holding і визнав недійсними відразу кілька рішень Фонду державного майна України (ФДМ), що стосуються приватизаційного конкурсу з продажу 76,001% акцій холдингової компанії "Луганськтепловоз".

Зокрема, за інформацією прес-служби ФДМУ, суд визнав недійсним договір купівлі-продажу, укладений Фондом держмайна з покупцем "Луганськтепловозу" - керуючою компанією "Брянський машзавод".

ФДМУ очікує офіційного повідомлення про винесений Господарським судом рішення, після чого  прийме рішення про свої подальші дії.

15 червня керуюча компанія "Брянський машинобудівний завод" (РФ), що входить до російського "Трансмашхолдингу", була визнана переможцем конкурсу з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону з продажу 76,001% пакета акцій ВАТ "Луганськтепловоз".

Всього в конкурсі брали участь дві компанії - ВАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання ім. Фрунзе" (НВО ім. Фрунзе "), початкова цінова пропозиція якого становила 400 млн.грн., І Брянський машзавод, який запропонував за пакет акцій підприємства 410 млн.грн. Третя компанія, яка подала заявку на конкурс, - "Мантар Холдинг" не була допущена Фондом держмайна до участі в ньому.

"Мантар Холдинг" звернулася до Господарського суду Києва з позовом до Фонду державного майна. У своєму позові вона просила визнати недійсними відразу кілька рішень ФДМУ в конкурсі з продажу "Луганськтепловозу", аж до договору купівлі-продажу пакета акцій цього підприємства, укладеного 22 червня 2010.

За матеріалами: УНІАН

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №42, 9 листопада-15 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >