Фонд держмайна планує продати дві з чотирьох енергогенеруючих компаній вже в 2010 році

Поділитися
© widewallpapers.ru
Фонд держмайна України (ФДМУ) планує до кінця 2010 року оголосити конкурси з продажу двох з чотирьох що належать державі теплових енергогенеруючих компаній. Про це повідомив глава відомства Олександр Рябченко увечері в п'ятницю, 3 вересня, в ефірі «5 каналу».
Фонд держмайна України (ФДМУ) планує до кінця 2010 року оголосити конкурси з продажу двох з чотирьох що належать державі теплових енергогенеруючих компаній. Про це повідомив глава відомства Олександр Рябченко увечері в п'ятницю, 3 вересня, в ефірі «5 каналу».За його словами,  дві інші компанії буде виставлено на продаж у 2011 році. Він не уточнив інших подробиць, проте допустив, що гроші від продажу перших двох компаній можуть надійти ще в цьому році. Щодо  приватизації «Укртелекома» Рябченко закликав не драматизувати можливе перенесення продажу на перше півріччя 2011 року. За його словами, ФДМУ знає, як збільшити вартість продажу підприємств у цьому випадку приблизно з 12 до 14 млрд гривень. Нагадаємо, що 1 вересня Рябченко заявляв, що ФДМУ виступає за прискорення термінів приватизації чотирьох теплових енергогенеруючих компаній країни. «Цей продаж неминучий і  ми хочемо її прискорити (...) Для нас принципово важливо, щоб почалася приватизація теплової генерації»,--сказав  він. Тоді ж глава ФДМУ повідомив, що продаж «Укртелекому» поки що відкладається. НАК «Енергетична компанія України» належить 70,1034% акцій «Західенерго», 78,289% акцій  «Центренерго», 50%+1 «Дніпроенерго» і 85,77% «Донбассенерго». Акції всіх чотирьох компаній торгуються на фондових біржах і багато років є одними з найбільш ліквідних. Державі належить 92,79% акцій «Укртелекому», акції якого також входять до числа «блакитних фішок». Заяви урядовців різного рівня про швидку приватизацію як «Укртелекому», так і генерації продовжуються вже більше 10 років. За цей час інвестпривабливість цих підприємств тільки знижувалася (особливо «Укртелекому»), а на «Дніпроенерго» була реалізована схема «тіньової приватизації». Проте, шанси на приватизацію генерації зараз досить великі, особливо, якщо Фонд держмайна за традицією проведе її непрозоро і за мінімальною ціною. За матеріалами "Інтерфакс-Україна"
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі