Fitch Ratings змінило рейтинг "Нафтогазу" з рівня "B-" до "B"

Поділитися
Fitch Ratings змінило рейтинг "Нафтогазу" з рівня "B-" до "B" У той же час Fitch нагадує про політичні ризики
"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни

Завдяки недавньому перегляду суверенного рейтингу України підвищився і рейтинг "Нафтогазу".

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий кредитний рейтинг НАК "Нафтогаз України" в іноземній і національній валюті з рівня "B-" до "B". Про це в п'ятницю повідомила прес-служба агентства.

Водночас Fitch нагадує про слабку ліквідність "Нафтогазу", невизначеність із внутрішніми цінами на газ, плановане відділення газотранспортного бізнесу та політичні ризики.

Як повідомлялося, Fitch Ratings 9 вересня 2019 року підвищило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній і національній валюті з рівня "B-" до "B".

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом із транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Японське рейтингове агентство Rating and Investment Information (R&I підвищило суверенний кредитний рейтинг України на дві позиції - з "CCC+" до "B". Прогноз по рейтингу – "стабільний". Про це йдеться в прес-релізі рейтингового агентства.

"Незважаючи на наявність складних завдань, таких як врегулювання конфліктів на Сході країни і сприяння в проведенні структурних реформ, наявність політичної стабільності за результатами виборів дозволить уряду зосередитися на своїх політичних програмах, які можуть бути високо оцінені. Виходячи з цього, R&I підвищило рейтинг емітента в іноземній валюті до рівня "B", - йдеться в повідомленні.
Аналітики агентства R&I відзначили, що ВВП України зростає, інфляція сповільнюється, а тимчасове збільшення дефіциту платіжного балансу до 3-4% не буде впливати на кредитоспроможність України.

Враховуючи потреби в рефінансуванні боргу і для підтримки здорового фінансового середовища, фінансова підтримка Міжнародного валютного фонду є важливою для України.

Аналітики агентства також відзначили, що показник державного боргу до ВВП зменшився з 69,2% до кінця 2016 року до 52,3% до кінця 2018 року.

Приєднання до мережі Clearstream дозволило Україні збільшити ліквідність на внутрішньому ринку капіталу і розширити базу інвесторів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі