ФГВФО змінив умови реструктуризації заборгованості банку "Михайлівський"

Поділитися
ФГВФО змінив умови реструктуризації заборгованості банку "Михайлівський" Понад 5,6 тисячі позичальників протягом квітня-вересня виконали свої зобов'язання перед банком © Wikimapia.org
У Фонді запевняють, що це створить найбільш сприятливі умови для позичальників.

Фонд гарантування вкладів погодив внесення тимчасових змін у раніше затверджені умови реструктуризації кредитної заборгованості по всім споживчим бланковим кредитам - овердрафтах, що надані ПАТ "Банк Михайлівський". Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

"Таке рішення стало черговим кроком у послідовній роботі Фонду по створенню найбільш сприятливих умов для позичальників "Банку Михайлівський", - йдеться в повідомленні.

У Фонді заявили, що на період з 3 листопада по 31 грудня 2017 року запроваджується єдина відсоткова ставка як строкової, так і по простроченої заборгованості в розмірі 0,1% в місяць (1,2% річних); на період з 1 січня по 31 березня 2018 року - 0,1% в місяць (1,2% річних) за строкової заборгованості і в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за простроченою.

З 1 квітня 2018 року будуть відновлені умови реструктуризації, які діяли до внесення змін, а саме 3% в місяць (36% річних) по терміновій і 5% на місяць (60% річних) за простроченої заборгованості.

У Фонді гарантування відзначають, що з моменту введення умов реструктуризації та до 1 жовтня за більш ніж 43,6 тисячі кредитних договорів була здійснена оплата, яка є підтвердженням акцепту позичальниками умов реструктуризації, а понад 5,6 тисячі позичальників протягом квітня-вересня поточного року повністю виконали свої зобов'язання перед банком.

Дніпровський районний суд заарештував виведені з банку "Михайлівський" напередодні визнання неплатоспроможним застави за кредитами - земельні ділянки і нерухомість в Київській області.

В кінці січня Дніпровський районний суд Києва задовольнив клопотання столичної прокуратури про взяття колишнього голови правління банку "Михайлівський" Ігоря Дорошенко під варту.

Повідомлялося, що незалежні оцінювачі оцінили реальну вартість активів банку "Михайлівський" у 138 млн грн, що на 36 менше зазначених "на папері" 5,1 млрд грн.

Нацбанк визнав банк "Михайлівський" неплатоспроможним 23 травня 2016 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі