ФДМ запропонував співвласникам МАУ викупити держпакет 61,58% акцій за 287,2 млн гривень - Економіка - dt.ua

ФДМ запропонував співвласникам МАУ викупити держпакет 61,58% акцій за 287,2 млн гривень

21 лютого, 2011, 15:04 Роздрукувати

Фонд державного майна (ФДМ) України надіслав офіційну пропозицію придбати державний пакет 61,58% акцій ПАТ “Авіакомпанія “МАУ” співзасновникам товариства: UIA Beteiligungsgesellschaft mbH (належить 22,51% статутного фонду “МАУ”), UIA Holding GmbH (9,93%), ООО «Кепіталл інвестмент проджект» (5,97%).

Пропозицію придбати держпакет ФДМ зробив після затвердження звіту про його оцінку. Зокрема, відповідно до результатів оцінки держпакета 61,58% акцій ПАТ “МАУ”, його ціна склала 287,229 млн грн., тобто на 37 млн вище, ніж прогнозувалося.

Умови договору купівлі-продажу 61,58% акцій авіакомпаніъ “МАУ” почнуть відпрацьовувати одразу після того, коли до Фонду надійде офіційна згода від компаній, яким було надіслало відповідну пропозицію.

Покупцям долі держави у МАУ необхідно буде виконати певні інвестиційні та соціальні зобов‘язання. Зокрема, протягом кількох років потрібно буде залучити інвестиції на розвиток мережі середньомагістральних та далекомагістральних маршрутів, а також завершити програми оновлення флоту. У соціальній діяльності – покупець зобов’язаний будет зберегти робочі місця та соціальний пакет, передбачений колективним договором.

Нагадаємо, відповідно до діючої нормативної бази, співзасновники приватних (закритих) акціонерних товариств мають першочергове право з придбання акцій, які продаються одним з них. Якщо співзасновників кілька, то акції, запропоновані до продажу, розподіляються між ними пропорційно частці корпоративних прав, якими вони володіють у статутному капіталі товариства, або за домовленістю між ними. Якщо відмовляються всі співзасновники, то акції пропонуються до продажу на відкритому конкурсі.

За матеріалами прес-служби Фонду державного майна України

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >