Єврокомісії потрібен рік для ознайомлення з вилученими документами «Газпрому» - Економіка - dt.ua

Єврокомісії потрібен рік для ознайомлення з вилученими документами «Газпрому»

17 листопада, 2011, 07:57 Роздрукувати

Чиновникам Єврокомісії буде потрібен мінімум рік для ознайомлення з матеріалами, вилученими під час вересневих рейдів в європейських офісах "Газпрому", його "дочок" і контрагентів, щоб сформулювати якийсь формальний висновок, повідомляється в меморандумі нового випуску євробондів російського концерну.

© gazprom.ru

Відповідно до регламенту Ради (ЄС) N1/2003 від 16 грудня 2002 року про реалізацію правил конкуренції, встановлених у статтях 81 і 82 Римського договору, 27 вересня 2011 року ЄС почав інспекції у приміщеннях із наших дочірніх товариств у Центральній та Східній Європі, зокрема, Gazprom Germania GmbH (Німеччина), EuroPolGas SA (Польща), Vemex ТОВ (Чехія), GWH Gashandel GmbH (Австрія), Overgas Inc. AD (Болгарія), Panrusgas Co. (Угорщина), Latvijas Gaze JSC (Латвія) , Eesti Gaas AS (Естонія), Lietuvos dujos AB (Литва)", - інформує компанія.

"Аналіз паперових документів та електронних баз даних вищезгаданих компаній, за словами представників ЄС, триватиме не менше року, після чого може бути оголошено якісь офіційні висновки", - повідомляє "Газпром".

"Сам факт проведення таких перевірок не означає якогось визнання порушення антимонопольного законодавства або звинувачення в цьому. Більше того, ми завжди підтримували конкуренцію на ринку газу і належним чином виконували всі міжнародні законодавчі акти та закони країн, де ми працюємо", - коментує "Газпром".

"Газпром" також робить застереження, обов'язкове для всіх проспектів облігацій: "Не може бути ніяких гарантій того, що висновки Європейської комісії в результаті вищезазначених розслідувань або у результаті подібних розслідувань, які можуть мати місце в майбутньому, будуть сприятливими для нас. Станом на дату цього проспекту, неможливо оцінити потенційні негативні наслідки цих розслідувань на наші операції в Європі або на наше фінансове становище в цілому".

Як повідомлялося, 27 вересня з ініціативи Європейської комісії в офісах дочірніх і залежних компаній ВАТ «Газпром» у Центральній та Східній Європі, а також в офісах деяких європейських покупців ВАТ «Газпром» пройшли несподівані інспекції, спрямовані на перевірку дотримання конкурентного законодавства ЄС.

За матеріалами: /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >