Елегантні «ростовці» на українських полях - Економіка - dt.ua

Елегантні «ростовці» на українських полях

19 червня, 2009, 14:34 Роздрукувати Випуск №22, 19 червня-26 червня

Нинішнього року XXI Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок «Агро-2009», яка проходила 11—14 червн...

Нинішнього року XXI Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок «Агро-2009», яка проходила 11—14 червня на території Національного комплексу «Експоцентр України» й виставкового комплексу «Чубинське», стала не тільки справжнім плацдармом для презентації можливостей українського аграрного сектору, а й місцем, що об’єднало найбільших світових виробників сільськогосподарської техніки. Зокрема генеральний спонсор «Агро-2009» — російська компанія Ростсельмаш, яка входить у п’ятірку найбільших світових виробників і займає 17% світового ринку та 65% ринку сільгосптехніки Росії й СНД, представила українським аграріям принципово новий роторний зернозбиральний комбайн Torum 740. Завдяки інноваційній системі обмолоту ARS (Advanced Rotor System), він не тільки не травмує зерно, а й чудово впорюється з вологою та засміченою масою. Причому чим більше завантажена ця потужна й водночас елегантна машина, тим ефективніше вона працює на забиранні як традиційних колосових, так і кукурудзи, соняшнику, сої, рапсу.

«Український ринок для нас — навіть не один із найбільш пріоритетних, а найпріоритетніший, — підкреслив під час прес-конференції генеральний директор Ростсельмаш Валерій Мальцев, — бо, по-перше, ми спостерігаємо зростання сільськогосподарського товаровиробництва в Україні, а по-друге, і самі на місці не стоїмо. Щоб підвищувалася врожайність і зростала рентабельність сільськогосподарського бізнесу, весь світ нині переходить на інтенсивні технології землеробства, які потребують оновлення машинно-технологічного парку, від таких простих знарядь, як плуг та культиватор, і до збиральних комбайнів. Наразі ми пропонуємо аграріям найефективнішу техніку для забирання зернових-колосових. Нинішнього року в нас з’явилася новинка — роторний комбайн Torum 740. Його створювали протягом останніх чотирьох років. Ця машина найбільше годиться для українських ланів — їх і зараз продовжують обробляти комбайнами, номінальний термін експлуатації яких давно перевищив 10—12 років. Це — те «сміття», яке до інтенсивних технологій землеробства не має жодного стосунку. Питання поліпшення парку мають вирішуватися тільки у бік його оновлення. Мені б хотілося, щоб законодавці вашої країни звернули увагу на ці цифри й ухвалили рішення, які б дали змогу українським аграріям отримувати нову надійну техніку. В Росії, за даними минулого року, з 300 найбільших сільськогосподарських товаровиробників 259 є нашими постійними клієнтами. Вони працюють і заробляють гроші на техніку Ростсельмаш. В Україні ми хочемо реалізувати такі ж самі плани».

Нагадаємо, що продуктову лінійку цього світового бренду на сьогодні становлять такі моделі зернозбиральних комбайнів, як Torum, Acros 530, Vector, Niva, кормозбиральний комбайн Don 680М, трактори Versatile, а також причіпна, навісна кормозбиральна техніка, машини для збереження й переробки зерна. Передпродажна підготовка й сервісне обслуговування всього спектра сільськогосподарської техніки здійснюються через найбільшу в Європі та Азії дилерську мережу, яка нараховує понад 220 партнерів. Нині підприємство продовжує працювати над створенням нових моделей збиральних машин і адаптерів, дарма що його теж торкнулася економічна криза. Хоча, за словами Валерія Мальцева, це виявляється тільки в тому, що потенційним покупцям, серед яких можуть бути і приватний підприємець із невеличким наділом землі, і величезні агрохолдинги, стали менш доступними кредитні ресурси. Саме через це компанії довелося скоротити плани збільшення продуктового портфеля. Проте, судячи з інтересу, який виявляють відвідувачі виставки «Агро-2009» до стенду Ростсельмаш, і нинішнього року на українські поля вийдуть нові «ростовці», що вже зуміли стати еталоном надійності.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво