ДКЦПФР міняє правила роботи на фондовому ринку для запобігання його обвалу - Економіка - dt.ua

ДКЦПФР міняє правила роботи на фондовому ринку для запобігання його обвалу

21 вересня, 2011, 07:31 Роздрукувати

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) з метою недопущення дестабілізації вітчизняного фондового ринку з огляду на нестабільну цінову ситуацію на світових фондових ринках схвалила проект рішення «Про затвердження змін до Положення про функціонування фондових бірж».

© Андрея Товстыженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба відомства, рішення було прийнято регулятором на черговому засіданні 20 вересня 2011 року.

«Реагуючи на нагальні виклики фінансової системи, а також задля запобігання ситуації цінової нестабільності було вирішено актуалізувати діючу редакцію Положення», - зазначив голова ДКЦПФР Дмитро Тевелєв.

Що стосується змін по суті, то Комісія своїм рішенням коригує визначення терміну «поточна ціна цінного папера», показників, що характеризують ситуацію цінової нестабільності і значних коливань цін цінних паперів, показників граничних значень зміни ціни цінного папера, строків призупинення біржових торгів окремим лістинговим цінним папером в залежності від ступеня відхилення поточної ціни від ціни закриття попереднього торговельного дня по даному цінному паперу. Зокрема, Проектом передбачено здійснення біржею розрахунку поточних цін під час торговельної сесії один раз на хвилину.

Крім того, у разі відхилення поточної ціни цінного папера від ціни закриття попереднього торговельного дня не менш ніж на 20% протягом 10 хвилин поспіль з моменту фіксації зазначеного відхилення, біржові торги даним цінним папером призупиняються на 1 годину. У разі відхилення поточної ціни цінного папера від ціни закриття попереднього торговельного дня не менш ніж на 30 % протягом 10 хвилин поспіль з моменту фіксації зазначеного відхилення,  біржові торги даним цінним папером призупиняються до закінчення торговельного дня.

За словами творців документа, найближчим часом його текст буде опубліковано на офіційному сайті Комісії для отримання коментарів, думок та пропозицій.
 

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >