ДК «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» ЗБІЛЬШИЛА ВИДОБУТОК ВУГЛЕВОДНІВ - Економіка - dt.ua

ДК «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» ЗБІЛЬШИЛА ВИДОБУТОК ВУГЛЕВОДНІВ

19 липня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №27, 19 липня-26 липня

Дочірня компанія «Укргазвидобування», що входить до складу НАК «Нафтогаз України», у першому півр...

Дочірня компанія «Укргазвидобування», що входить до складу НАК «Нафтогаз України», у першому півріччі перевиконала усі планові завдання з видобутку природного газу, нафти та газового конденсату, стверджує прес-центр «Нафтогазу України». Видобуток природного газу у січні—червні склав 6,852 млн. кубометрів, що майже на 70 млн. кубометрів більше, ніж за відповідний період минулого року (6,782 млн. кубометрів). Найбільший приріст видобутку природного газу відзначено на ГПУ «Шебелінкагазвидобування» — 1,42%.

Планові завдання по видобутку газового конденсату та нафти по ДК «Укргазвидобування» перевиконано на 4,1% та 6,5% відповідно. Видобуток конденсату за перше півріччя склав 298,6 тис. тонн, нафти — 44,7 тис. тонн.

ДК «Укргазвидобування» забезпечує 74% обсягів газу, що видобувається в Україні, і веде розробку 113 родовищ вуглеводнів; видобутий з них газ 2001 року склав 13,4 млрд. кубометрів, газовий конденсат і нафта — 640 тис. тонн. ДК «Укргазвидобування» здійснює 80% всього обсягу пошуково-розвідувального буріння, 60% обсягу сейсморозвідувальних робіт, прирощує 75% запасів газу.

У січні—червні закінчено будівництво 40 свердловин (19 експлуатаційних та 21 розвідувальна) проти 38 свердловин у 2001 році. Передані в експлуатацію 33 свердловини, тобто на чотири більше, ніж за відповідний період 2001 року.

Зростання податкового навантаження на підприємства НАК «Нафтогаз України» цього року призвело до скорочення власних капіталовкладень ДК «Укргазвидобування»: за перше півріччя з власних коштів виділено на капітальне будівництво 503 млн. грн., або на 120 млн. грн. менше, ніж минулого року.

Компанії в цілому вдається зберігати динаміку нафтогазовидобутку на рівні минулих років, але зменшення інвестицій у відновлення сировинної бази, за підрахунками спеціалістів НАК «Нафтогаз України», може призвести до падіння видобутку нафти і газу вже в найближчі роки.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво