Дирекція з Євро-2012: У законопроекті №8443 немає ані бичачої сперми, ані батогів для худоби - Економіка - dt.ua

Дирекція з Євро-2012: У законопроекті №8443 немає ані бичачої сперми, ані батогів для худоби

12 травня, 2011, 13:30 Роздрукувати

У законопроекті №8443, який передбачає послаблення митного контролю для товарів до Євро-2012, немає ані бичачої сперми, ані батогів для худоби, про що раніше стверджував народний депутат Сергій Терьохін.

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це ZN.UA повідомили в Оргкомітеті з проведення Євро-2012 в Україні.

За словами керівника Оргкомітету Маркіяна Лубківського, уряд подав до Верховної Ради законопроект №8443 у зв'язку із зобов'язаннями України надати учасникам чемпіонату право на безмитне провезення товарів, необхідних для проведення Євро-2012.

Товари можуть ввозитися тільки уповноваженими особами, перелік яких визначається законом України, серед яких УЄФА, офіційні партнери та учасники.

Начальник відділу Оргкомітету В'ячеслав Пирогов підкреслив, що в списку товарів, які передбачається звільнити від митних процедур, немає ані бичачої сперми, ані вибухових речовин, ані автомобілів, про що раніше заявляли народний депутат Сергій Терьохін і деякі ЗМІ. За його словами, у деяких випадках критики законопроекту неправильно прочитали код КВЕД, у деяких - на одному коді знаходяться кілька товарів. Зокрема, батоги для худоби проходять під тим самим кодом, що й «тростина-сидіння».

В Оргкомітеті також нагадали, що законодавчу поправку про пропуск товарів для Євро-2012 без ветеринарного і санітарного контролю було свого часу подано самим Сергієм Терьохіним.

Окрім того, Маркіян Лубківський нагадав, що кількість товарів, які ввозитимуться за новим законом, буде регламентовано окремим актом Кабінету міністрів, що виключить можливість безмитно ввозити до України невиправдано великі партії.

«Окрім того, це далеко не фінальна версія законопроекту. І він буде доопрацьовуватися, як урядом, так і УЄФА. Я не виключаю, що, наприклад, з нього буде прибрано ті КВЕДи, які дублюють кілька товарів. Можливо, ми зменшимо час дії цього закону. Щоб ні в кого не виникало ніяких сумнівів», - сказав Маркіян Лубківський

Нагадаємо, раніше народний депутат Сергій Терьохін у своїй статті різко виступив проти законопроекту №8443. За підрахунками депутата, від мита і ПДВ звільняються дві третини від загального числа товарів, які традиційно імпортуються до України.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >