Деякі банки скасовують комісії за обслуговування карток і знижують тарифи на перекази

Поділитися
Деякі банки скасовують комісії за обслуговування карток і знижують тарифи на перекази
Банки ввели послаблення на квітень місяць.

Ряд банків ввели послаблення в користуванні картками для клієнтів. У більшості випадків пільговим періодом став квітень місяць. У деяких випадках послаблення будуть діяти до кінця травня. Банки самі визначали те, як підтримати клієнтів на період поширення коронавирусной інфекції та карантину.

ПУМБ на період з 1 по 30 квітня звільнив клієнтів, які користуються картками Black Platinum і Premiere, від сплати щомісячної комісії незалежно від суми транзакцій. Якщо 1-2 квітня з карткових рахунків автоматично списали щомісячну комісію - банк повинен був повернути ці гроші 3 квітня, пише liga.net.

Власники кредитних карток Райффайзен Банк Аваль в квітні і травні зможуть не платити за обслуговування рахунків. Оплата скасовується автоматично, для цього не потрібно звертатися в банк. Також банк на період з 7 квітня до кінця травня скасував щомісячний платіж 5% від суми заборгованості по кредитній карті.

З 8 квітня протягом карантину і ще 30 днів, тобто до 24 травня, власники кредиток Ощадбанку мають право не платити 5% від суми використаного кредитного ліміту. Скасування цього платежу працює автоматично. Обов'язковою залишається сплата відсотків за кредит.

Тарифи на міжнародні перекази з початку квітня знизив ПриватБанк спільно з платіжною системою Visa. Удвічі, до 1,5%, зменшили тариф на миттєвий переказ з картки закордонного банку на картку Приватбанку. З карт Приватбанку можна зробити p2p-переказ на картки іноземних банків, заплативши 1% від суми переказу (мінімум ).

Credit Agricole з 20 березня знизив суму обов'язкового платежу: для кредитних карток з 5% до 1%, для карт з кредитним лімітом в рамках преміальних продуктів - з 10% (або 5%) до 3%.

Кредобанк на період карантину і обмежень через коронавірус продовжив пільговий період користування кредитними коштами для всіх кредитних карток - з 55 днів до 92 днів і з 62 днів до 92 днів.

Раніше повідомлялося, що платоспроможні банки України за перші два місяці поточного року отримали 15,9 млрд грн чистого прибутку, що в 1,8 рази більше, ніж за аналогічний період 2019 року (8,7 млрд грн).

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі