Депутати ПР радять відмовитися від підвищення доходів населення без зростання продуктивності праці

Поділитися
Україні для виходу з економічної кризи потрібно повністю відмовитися від практики загального під...

Україні для виходу з економічної кризи потрібно повністю відмовитися від практики загального підвищення грошових доходів населення без ув’язування зі зростанням продуктивності праці, розміром джерел їхніх виплат і можливостями товарного забезпечення. Таку думку в статті для «Дзеркала тижня» висловили народні депутати від Партії регіонів, доктори економічних наук, професори Юхим Звягільський і Валентин Ландик.

«Всі проекти підвищення доходів, у тому числі ті, що намічені тарифними угодами всіх рівнів і колективними договорами між профспілками і роботодавцями, передбачати і здійснювати в міру зростання продуктивності праці. Будь-яка інша ідеологія — це повний і швидкий розлад вітчизняної економіки», — констатують депутати.

Крім того, на їхню думку, необхідно призупинити дію пільг і додаткових умов оплати праці державних службовців усіх рівнів і народних депутатів. Доцільно також обмежити співвідношення між мінімальними і максимальними розмірами заробітків працівників установ, організацій і підприємств.

Юхим Звягільський і Валентин Ландик наголошують, що для подолання й ослаблення наслідків економічної кризи потрібні кардинальні зміни в економічній політиці держави. Пріоритетом, за їх словами, повинні стати не просто грошові доходи, а розвиток виробництва, продуктивність праці й лише на цій основі — зростання доходів.

«Необхідно запроваджувати режим економії на всіх рівнях управління, у тому числі на його апарат, припиняти необгрунтовані і приховані витрати і зловживання, посилити контроль над витратами. Все це може видатися неринковими заходами. Та зараз обстановка надзвичайна, яка не просто передбачає, а й нагально потребує адекватних заходів. До того ж ринок не означає дикої стихії», — відзначають депутати.

Докладніше читайте у статті Юхима Звягільського і Валентина Ландика «Внутрішні причини економічної кризи, спровокованої владою України, і шляхи їх локалізації» у свіжому номері «ДТ».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі