Члени спостережної ради "Укренерго" щорічно отримуватимуть по 1,37 млн гривень

Поділитися
Члени спостережної ради "Укренерго" щорічно отримуватимуть по 1,37 млн гривень © telegraf.com.ua
Членам НР також компенсують витрати на проїзд, проживання, отримання віз та інше.

Міністерства енергетики та вугільної промисловості затвердилио річний оклад членів наглядової ради НЕК "Укренерго", згідно з яким вони щорічно будуть отримувати 1,37 млн грн (до сплати податків) або близько $ 4 тис. на місяць. Така норма закріплена в наказі Міністерства енергетики та вугільної промисловості №533 від 25 жовтня 2018 року, текст якого оприлюднений на сайті міністерства.

Крім окладу обраний голова ради отримає 20% річного окладу, ще 10% члени ради можуть отримати за участь у роботі комітетів НР. Членам НР також компенсуються витрати на проїзд, проживання в готелі в періоди засідань ради, отримання віз та інші обгрунтовані витрати.

Підписати трирічні договори з членами НР доручено т.в.о. "Укренерго" Всеволоду Ковальчуку.

Як повідомлялося, в новий склад НР "Укренерго" увійшли екс-глава представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, екс-президент і виконавчий директор Energinet (Данія) Педер Андреасен, виконавчий директор французької Академії технологій, має досвід роботи в EDF, Elf Aquitaine, Total і комісії з атомної енергії Франції Олів'є Апперт, співзасновник і директор DFC Economics (Італія), має досвід роботи у оператора магістральних мереж TERNA Rete Elettrica Nazionale і Enel Луїджі де Франциски. Держава в наглядовій раді НЕК представлятимуть заступник держсекретаря Кабміну Сергій Кушнір, державний секретар Міністерства енергетики та вугільної промисловості Максим Немчинов і радник віце-прем'єра Олександр Поплавський.

Відповідно до статуту компанії, наглядова рада погоджує стратегію її розвитку, річний фінансовий план, який контролює фінансово-господарську діяльність, затверджує положення про регулювання діяльності підприємства, приймає рішення про випуск та розміщення цінних паперів (крім акцій), обирає незалежних і внутрішніх аудиторів та оцінювача майна, що формує основи корпоративної і соціальної відповідальності підприємства, а також його антикорупційну політику.

Як раніше повідомляло DT.UA, закон про ринок електроенергії передбачає корпоратизацію "Укренерго" і поділ ДП "Енергоринок".

Детальніше про мотиви боротьби за "Укренерго" читайте в статті Ігоря Маскалевича ""Укренерго" наскочило на роздачу?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Підготував/ла Ирина Знась
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі