Бюджет як дишель... - Економіка - dt.ua

Бюджет як дишель...

6 листопада, 2009, 15:39 Роздрукувати Випуск №43, 6 листопада-13 листопада

У листі до глави уряду, підписаному керівниками Аграрного союзу України, Української аграрної кон...

У листі до глави уряду, підписаному керівниками Аграрного союзу України, Української аграрної конфедерації, Союзу птахівників України, національної асоціації «Укрмолпром», Центрального комітету профспілки працівників АПК, корпорації «Тваринпром», громадські організації АПК України просять забезпечити фінансування сільськогосподарських підприємств відповідно до передбачених у держбюджеті обсягів фінансових ресурсів.

«Просимо Вас, шановна Юліє Володимирівно, вжити термінових заходів щодо фінансування сільськогосподарських підприємств за рахунок коштів загального та Стабілізаційного фондів відповідно до державного бюджету України на 2009 рік та врегулювати ситуацію на ринку тваринницької продукції», — йдеться в листі.

Сільгоспвиробники, за вимогою яких громадські організації звернулися до уряду, стурбовані невиконанням Кабінетом міністрів зобов’язань з виплати дотацій на виробництво цукрового буряку в розмірі 750 грн./га. Крім того, ще з грудня 2008 року держава не погасила перед ними борг у сумі 86,6 млн. грн. за продану на переробку велику рогату худобу, за січень—жовтень цього року недофінансовано із загального фонду держбюджету 76,7 млн. грн.

Громадські організації також повідомляють про невиконання розпорядження уряду про виділення зі Стабфонду 219,1 млн. грн. на підтримку виробництва продукції рослинництва. Загалом із передбачених на АПК у Стабфонді 2,2 млрд. грн., як зазначається в листі, Кабмін прийняв рішення щодо розподілу тільки 926,5 млн. грн.

У документі також ідеться про те, що заборгованість перед зернотрейдерами відповідно до підписаних з Аграрним фондом біржових угод становить 1,938 млрд. грн.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво