Бродський розбереться з бланками, техоглядом і торгівлею ліками через Інтернет - Економіка - dt.ua

Бродський розбереться з бланками, техоглядом і торгівлею ліками через Інтернет

16 лютого, 2011, 17:06 Роздрукувати

© president.gov.ua
Про це в коментарі DT.UA розповів сам колишній глава Держкомпідприємництва. 
 
«Як я хочу викориcтати своє нове призначення? Я зустрічався з прем'єром, він поставив завдання продовжувати дерегуляцію і навіть прискорити її проведення. Завдання, яке стоїть перед цим блоком уряду, - це створити такі правила, за яких людям буде вигідно жити за законом і платити податки», - сказав він. 
 
«Вважаю цю посаду потрібною, оскільки з позиції, скажімо, керівника департаменту (аналога Держкомпідприємництва в структурі Мінекономрозвитку, - ред.), я думаю, всі розуміють, що проводити дерегуляцію, просто розмовляючи з міністром на рівних, було б неможливо», - підкреслив Бродський. 
 
За його словами, лише  дерегуляція може вирішити завдання, «яку ставить перед собою уряд - вивести весь бізнес України з« тіні »в легальну площину, щоб підприємці могли спокійно працювати і ні про що не думати». 
 
«Все це вирішується в першу чергу дерегуляцією - спрощенням всього обліку. Тобто держава повинна створити зрозумілі прозорі правила у вигляді «коридору», за яким, не порушуючи закони, може проходити вся комерційна частина суспільства», - пояснює Бродський. 
 
У зв'язку з цим, у першу чергу, чиновник планує до кінця розібратися з техоглядом і бланками документів суворої звітності. 
 
«Однозначно - це доведення до кінця дерегуляції у сфері техогляду, реєстрації автомобілів. Тема піднята і всі розуміють, що потрібно щось робити з ним, і навіть президент дав завдання привести техогляд відповідно до світової, європейської практики. Ми цим займаємося і я впевнений, що ми зможемо довести це до кінця», - підкреслив чиновник. 
 
При цьому Бродський зазначив, що не підтримує повне скасування проведення техогляду, за яке сьогодні не захотіла проголосувати Верховна Рада
 
Що стосується бланків суворої звітності, то їх вартість Бродський збирається «не просто зменшити, а дуже сильно зменшити»: «- Ми наведемо з цим остаточний лад і здешевимо людям життя - починаючи з тих же довіреностей у нотаріуса і закінчуючи кількістю бланків, яких людей примушують купувати щодня аж до паспортів для корів», - сказав він та  додав, що «всі ці голограми, слава богу, Кабмін уже скасував». 
 
Крім того, серед проблемних сфер з великою часткою «зарегульованості» Бродський зазначив ветеринарну службу, права споживачів, податкову сферу та інші. Також він зазначив, що в планах введення заборони на продаж ліків через Інтернет. 
 
Як повідомляло DT.UA, Кабінет міністрів України 14 лютого на малому засіданні прийняв рішення про введення інституту урядових уповноважених. Цей статус отримали два чиновники: екс-голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський, а також колишній заступник міністра економіки Валерій Мунтіян, який займатиметься питаннями енергобезпеки та імпортозаміщення.
 
Нагадаємо, за час роботи Михайла Бродського на посаді голови Держкомпідприємництва було скасовано ліцензування 2046 до 2268 (90,2%) видів робіт і 23 з 78 (27%) видів діяльності, встановлений необмежений термін дії більшості ліцензій, впроваджено декларативний принцип при  відкритті бізнесу, кількість дозволів зменшена з 227 до 91. Також у сфері спрощення входу і виходу з бізнесу був прийнятий закон про електронну реєстрацію і закон, за яким при кожному центральному органі виконавчої влади залишився лише один контролюючий орган. Проголосувала Верховна Рада і за підготовлений Держкомпідприємництвом закон про прискорений  перегляд усіх регуляторних актів, який дозволить провести ревізію нормативної бази за всі роки незалежності і скасувати ті акти, які створюють бар'єри для розвитку бізнесу.
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >