Боргова криза в Європі зірвала боротьбу з глобальним потеплінням - Економіка - dt.ua

Боргова криза в Європі зірвала боротьбу з глобальним потеплінням

5 грудня, 2011, 12:04 Роздрукувати

Провідні економіки світу не збираються продовжувати дію Кіотського протоколу, що обмежує викиди парникових газів в атмосферу, повідомляє Bloomberg. Таким чином, боротьбу з глобальним потеплінням, що ведеться в останні кілька років на міждержавному рівні, може бути серйозно ускладнено.

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

Однією з головних причин цього є боргова криза в Європі, яка поставила весь світ під загрозу нової глобальної рецесії. Держави не хочуть обмежувати розвиток власної промисловості, яка і так несе значні збитки.

Перемовини про можливе продовження протоколу зараз проходять у південноафриканському Дурбані, куди приїхали представники 194 держав. Термін дії протоколу закінчується в кінці 2012 року.

Японія, Канада і Росія вже відмовилися підписувати нову версію протоколу. США заявляють, що зроблять це лише за умови, що всі країни, у тому числі і ті, які встановлять чіткі межі обсягу викидів. Зараз меж для провідних промислових держав світу, що розвиваються, - Китаю, Індії і Бразилії - не існує.

Кіотський протокол було підписано у 1998-1999 роках більшістю країн світу. При цьому США, на певному етапі активно підтримували його прийняття, так у результаті і не ратифікували документ.

У 2009 році черговий раунд перемовин щодо радикального обмеження викиду парникових газів, що проходив у Копенгагені, завершився провалом.

За матеріалами: Лента.ру /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >