Бізнес life:) — пропозиція, від якої не можна відмовитися - Економіка - dt.ua

Бізнес life:) — пропозиція, від якої не можна відмовитися

12 серпня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №31, 12 серпня-19 серпня

Новий бренд оператора мобільного зв’язку «Астеліт» — life:) покликаний змінити бачення мобільного зв’язку в нашій країні насамперед завдяки новим послугам, спрямованим на індивідуальні потреби користувачів...

Новий бренд оператора мобільного зв’язку «Астеліт» — life:) покликаний змінити бачення мобільного зв’язку в нашій країні насамперед
завдяки новим послугам, спрямованим на індивідуальні потреби користувачів. Широкій публіці його було вперше представлено в січні
2005 року. life:) першим в Україні запропонував своїм абонентам послуги швидкісної передачі даних на основі технології EDGE. І відтоді точно й динамічно продовжує виконувати свою місію. Мережа стрімко розростається і на сьогодні охоплює 60 українських міст.

Черговий крок у своєму розвитку національна мережа мобільного зв’язку life:) зробила, представивши на ринку пропозицію для корпоративних клієнтів — Бізнес life:). Її унікальність — в об’єднанні ультранових послуг із простими та вигідними умовами підключення і використання.

«Астеліт» — це міжнародна компанія, 54,2% акцій якої опосередковано належать провідному GSM-оператору Туреччини Turkcell (NYSE: TKC), а інші 45,8% — українським акціонерам. Об’єднання міжнародних ноу-хау Turkcell і місцевого досвіду дає можливість «Астеліт» надавати своїм абонентам високоякісні й інноваційні послуги мобільного зв’язку у стандарті GSM-1800.

Які ж основні нововведення містить Бізнес life:)?

Це можливість створення власної мобільної корпорації, починаючи від чотирьох телефонних номерів. Уперше в Україні, крім номерів, що обслуговуються на умовах договору, до корпорації можна підключити попередньо оплачені номери. При підключенні користувачі Бізнес life:) мають унікальну нагоду отримати до 4500 додаткових хвилин у мережі, які можна використовувати цілих шість місяців. Чим більший розмір щомісячного платежу, тим більше додаткового часу!

Сума обраного обов’язкового щомісячного платежу використовується для оплати наданих телекомунікаційних послуг. Коли основний рахунок вичерпується, можна поповнити його або ж використовувати бонусний. А головне — якщо суму щомісячного платежу не використано протягом місяця, залишок грошей переказують на бонусний рахунок користувача. Всі гроші витрачаються лише на оплату комунікаційних послуг. До того ж ті, хто багато спілкується, можуть одержати гарантовану знижку на тарифи, що становить 60%!

Сюди ж варто додати використання EDGE. Це послуга високошвид-кісного обміну даними, що забезпечує абонентам life:) високошвидкісний доступ до Інтернету, завантаження відео тощо, а також відкриває можливості для запровадження принципово нових послуг. А такі послуги, як «Автовідповідач» і «Хто дзвонив?», дають змогу відповідати на адресовані вам дзвінки і приймати повідомлення навіть у тих випадках, коли ваш номер зайнятий, ви перебуваєте поза зоною досяжності або не можете відповісти на дзвінок; із допомогою коротких повідомлень одержувати інформацію про те, хто вам телефонував, скільки разів і коли, за час, поки ваш телефон був вимкнений або був поза зоною досяжності.

Все це знову ж-таки свідчить, що life:) — інноваційний у кожному своєму кроку, в кожній пропозиції.

— Зовсім нещодавно, — розповідає директор із маркетингу life:) Толга Гедікоглу, — ми запустили унікальну для України конвергентну систему зв’язку, що надає єдиний номер телефону для контрактного та попередньо оплаченого підключень. А сьогодні Бізнес life:) пропонує інноваційні рішення для корпоративного сегмента ринку мобільного зв’язку, що мають безліч переваг. Інновації від life:) уже змінили український ринок мобільного зв’язку. Вони приємно дивуватимуть українських користувачів і надалі.

Завдяки високому рівню довіри до України, впевненості в її майбутньому, компанія «Астеліт» не лише принесе сюди весь запланований обсяг інвестицій, а й має намір значно збільшити його. Вже нині її капіталовкладення у розвиток мережі life:) є однією з найбільших закордонних інвестицій у телекомунікаційний ринок нашої країни.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1287, 21 березня-27 березня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво