БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ, БІЛЬШЕ ПОСЛУГ, БІЛЬШЕ DHL - Економіка - dt.ua

БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ, БІЛЬШЕ ПОСЛУГ, БІЛЬШЕ DHL

23 травня, 2003, 00:00 Роздрукувати Випуск №19, 23 травня-30 травня

Одна з найбільших і високопродуктивних компаній у сфері логістики Deutsche Post World Net, прагнучи в умовах...

Одна з найбільших і високопродуктивних компаній у сфері логістики Deutsche Post World Net, прагнучи в умовах глобалізації зберегти і зміцнити свої лідерські позиції на міжнародному ринку і задовольняти вимоги найширшої у світі клієнтської аудиторії, пропонує найповніший пакет транспортно-логістичних послуг за принципом супермаркету — з одних рук. Із цією метою вона придбала цілу низку великих компаній, що займаються експрес-перевезеннями і наданням логістичних послуг. До складу DPWN нині входять Deutsche Post, DHL, Danzas і Postbank.

Одним з останніх придбань у грудні минулого року стала DHL Worldwide Express, заснована 1969 року і представлена у понад 220 країнах і регіонах світу. На момент купівлі штат її працівників становив 71 тис. чоловік, повітряний флот — 250 літаків, а в автопарку налічувалося 16 тис. автомобілів. Обробка міжнародних вантажів здійснювалася на 230 сортувальних пунктах. Це була компанія №1 на ринку експрес-перевезень і кур’єрської доставки. Нині ж вона забезпечуватиме повний спектр транспортно-логістичних послуг. Лише в Європі загальний вантажообіг становитиме 2 млрд. відправлень на рік.

Компанія Danzas веде своє літочислення з 1815 року. Її представництва розташовані в 150 країнах, штат становить 45 тис. працівників, мережа з 430 вантажних терміналів охоплює всі континенти. Це забезпечує компанії лідерство в повітряних і морських вантажних перевезеннях, а в Європі — ще й у наземних.

Фаворитом європейського ринку доставки посилок і дистриб’юції по праву вважають компанію Deutsche Post Euro Express, засновану 1998 року. Вона представлена в 20 країнах Європи, має у своєму розпорядженні штат у 52 тис. працівників, 23 тис. одиниць наземного транспорту, а також 1100 депо і 28 сортувальних пунктів, на яких обробляються міжнародні вантажі.

Стратегічно важливим кроком для цих трьох провідних у своїй галузі компаній стало рішення об’єднатися під єдиним брендом DHL. Такий вибір був продиктований, насамперед, популярністю компанії DHL та її високою репутацією.

Послуги з кур’єрської доставки і експрес-авіаперевезень, з доставки посилок, а також логістичні послуги відтепер уже колишніх DHL Worldwide Express, Deutsche Post Euro Express і Danzas віднині надаватиме нова компанія DHL — найбільша в галузі. Передбачається, що до моменту завершення інтеграційного процесу в 2005 році загальний прибуток групи компаній, що входять у DPWN, збільшиться на 40%, що становитиме майже 3,1 млрд. євро.

Безумовно, такі глобальні зміни не обминули стороною й операторів на ринку логістичних послуг, що працюють в Україні, — DHL International Ukraine, Danzas Intercontinental і Danzas Eurocargo. Вони тепер будуть представлені якісно новими структурними підрозділами під єдиним брендом DHL, а саме: DHL Express, DHL Freight і DHL Danzas Air and Ocean. Нове об’єднання має 28 офісів і сортувальних центрів по всій Україні і парк із 58 автомобілів. За оцінками фахівців, загальний вантажообіг перевищить 40 тис. тонн на рік. При цьому щороку лише DHL Express буде обробляти і доставляти близько 380 тис. відправлень.

За словами генерального директора DHL у країнах СНД і Балтії Гаррі Кемпа, успіх попередніх років роботи залежав, насамперед, від розуміння кожним працівником своєї ролі в компанії і його можливості впливати на процеси формування бізнесу. Такий підхід до персоналу збережеться й у новій DHL. Уже проведено низку семінарів для співробітників, що працювали в DHL International Ukraine, Danzas Intercontinental і Danzas Eurocargo, а також дводенну всеукраїнську конференцію, що відбулася 10—11 травня нинішнього року, де було презентоване нове об’єднання компаній. Всі ці заходи спрямовані на створення команди і формування в ній корпоративного духу.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво