Азаров пообіцяв зелений коридор для всіх товарів, ввезених в Україну легальним іноземним бізнесом - Економіка - dt.ua

Азаров пообіцяв "зелений коридор" для всіх товарів, ввезених в Україну легальним іноземним бізнесом

3 листопада, 2011, 14:54 Роздрукувати

Прем’єр-міністр України Микола Азаров готовий забезпечити «зелений коридор» легально працюючим компаніям. Про це він заявив під час зустрічі з зарубіжними бізнес-асоціаціями та представниками дипломатичного корпусу.

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Якщо ви гарантуєте, що ті компанії, які ви представляєте, будуть працювати чесно і прозоро, ми з вами підпишемо угоду про запровадження «зеленого коридору» для всіх товарів, які надходитимуть в Україну від ваших компаній», - заявив він.

Водночас він доручив голові Державної митної служби України Ігорю Калєтніку провести зустрічі з представниками бізнесу та розробити проекти зазначених угод.

Також, як повідомляє прес-служба уряду, М.Азаров завірив іноземних бізнесменів, що він «є прихильником декриміналізації податкових економічних злочинів, оскільки, за його словами, головне налагодити легальну роботу бізнесу». «Я думаю, що таку стратегію ми реалізуємо», - зазначив він.

Прем’єр-міністр поцікавився у підприємців, які зміни необхідно внести в законодавство і як бізнесмени оцінюють реформи, що проводяться Урядом.

Президент Американської торговельної палати в Україні Хорхе Зукоскі зазначив, що бізнес просить у 2012 році зосередитися на реформах, які полегшують діяльність реально працюючих компаній і продовжити політику дерегуляції та спрощення ведення підприємницької діяльності. За його словами, створення привабливого бізнес-клімату в Україні є надзвичайно перспективним.

Водночас Директор Світового банку (СБ) в Україна Білорусії та Молдові Мартін Райзер, директор ЄБРР Андре Куусвек та Президент Американської торговельної палати в Україні Хорхе Зукоскі у своїх виступах відзначили значили, що в Україні створено хорошу нормативну базу з дерегуляції, однак її впровадження на місцях гальмується деякими регіональними керівниками.

Також М.Азаров зазначив, що він та президент Віктор Янукович «стурбовані сигналами про певні перешкоди для підприємницької діяльності, та про те, що підприємці не бачать покращення бізнес-клімату». У зв’язку з цим Микола Азаров звернувся до учасників зустрічі з проханням «відверто і принципово» обговорити ці питання та знайти шляхи вирішення існуючих проблем.

У зустрічі брали участь члени Кабінету Міністрів України, керівники міністерств і відомств, з якими тісно співпрацює бізнес  і чия регуляторна діяльність впливає на формування бізнес-клімату в Україні. Також у зустрічі брали участь керівники бізнес-асоціацій ряду країн, Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові, ЄБРР.
 

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №35, 21 вересня-27 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >