Азаров дав зелене світло тотальній дерегуляції - Економіка - dt.ua

Азаров дав "зелене світло" тотальній дерегуляції

23 лютого, 2011, 10:03 Роздрукувати

Україні потрібно рухатися до максимальної дерегуляції підприємницької діяльності, до більшої свободи бізнес-процесів. Всі вже прийняті рішення стосовно дерегуляції повинні неухильно виконуватись, а розгляд необхідних законопроектів і нормативних актів треба істотно пришвидшити. У зв'язку з цим урядом буде приділено «виключної уваги» питанням подальшої дерегуляції.

© Андрій Товстиженко, DT.UA

Про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання Кабінету міністрів у середу, 23 лютого.

«Підкреслюю, що ми далеко не завершили процес спрощення і ліквідації зайвих бюрократичних процедур. Саме тому, що ми приділяємо цьому виключної уваги, в уряді запроваджено інститут уповноваженого з питань регуляторної політики», - сказав Азаров.

Зокрема, коментуючи кроки, вже зроблені у цьому напрямку, Азаров підкреслив, що «все це правильні та необхідні рішення і вони дадуть бізнесу «вільно дихати», але лише в тому випадку, якщо будуть неухильно виконуватись».

«Тому я звертаю увагу всіх керівників міністерств і відомств, в першу чергу Мінекономрозвитку і торгівлі, Мінрегіонбуду, Державної податкової адміністрації, Митної служби, що один з найперших показників вашої роботи – це дотримання рішень щодо дерегуляції», - сказав Азаров своїм підлеглим.

У зв’язку з цим керівник уряду доручив «істотно пришвидшити» розгляд законопроектів і нормативних актів у сфері дерегуляції. «У мене є серйозні претензії до міністерств, які зволікають з розглядом пріоритетних документів. Прошу на найближчі засідання уряду всі їх винести на розгляд», - нагримав Азаров на міністрів.

«У Верховній Раді вже півроку не приймаються шість урядових законопроектів щодо дерегуляції, - невдоволено зауважив Азаров. - Доручаю першому віце-прем’єр-міністру Андрію Клюєву терміново вжити заходів щодо включення всіх шести наших законопроектів до порядку денного парламенту… По-друге, доручаю Мінекономрозвитку створити уточнений перелік нормативних актів щодо спрощення ведення бізнесу, які має розробити уряд, та план-графік їх розгляду».

За матеріалами прес-служби Кабінету міністрів

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >