АВТОСЕРВІС ШУКАЄ ПРОФЕСІОНАЛІВ - Економіка - dt.ua

АВТОСЕРВІС ШУКАЄ ПРОФЕСІОНАЛІВ

1 березня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №8, 1 березня-8 березня

Одержання надприбутків у сфері торгівлі автомобілями відійшло в минуле, чому сприяє величезна конкуренція й необоротна легалізація авторинку...

Одержання надприбутків у сфері торгівлі автомобілями відійшло в минуле, чому сприяє величезна конкуренція й необоротна легалізація авторинку. Утім, ті власники автосалонів, котрі не поскупилися і вклали гроші в якісне автосервісне устаткування, сьогодні одержують набагато більше прибутку від ремонту автомобілів, ніж від їх продажу. Доходи від обслуговування автомобілів малою мірою залежать від коливань в економіці — більшість автодилерів вижила в період фінансової кризи саме за рахунок сервісу.

Проте обслуговувати автомобілі непросто. Потрібні кваліфіковані кадри, якісні запчастини, а також сучасне діагностичне, ремонтне устаткування і спецінструменти. Як інакше підступитися до авто, всуціль начиненого щонайскладнішою електронікою?

Інтерес до автосервісної тематики зріс, тому найбільші галузеві виставки «АвтоТехСервіс» проводяться вже двічі на рік — навесні та восени. Потенційні й реальні власники автосервісів підбирають там діагностичне й ремонтне устаткування, налагоджують контакти з постачальниками запчастин і комплектуючих. Ці міжнародні спеціалізовані виставки організовує провідна українська виставочна компанія «Автоекспо», організатор Київського міжнародного автосалону SIA (нинішнього року він відбудеться 21—26 травня).

Весняний бізнес-форум пройде 13—16 березня на території Національного комплексу «Експоцентр України» і вражатиме розмаїттям автозапчастин, широкою гамою ремонтного й діагностичного устаткування, автомобільного інструменту та пристосувань, шин, гумотехнічних виробів, лакофарбових матеріалів, охолоджуючих рідин, присадок, автоаксесуарів, автокосметики, автоелектроніки й електрики, охоронних сигналізацій, противикрадальних систем і т.п. Усе це представлятимуть компанії—лідери ринку авторемонтного й діагностичного устаткування: «Автомеханіка», «УкрАвто», «Роберт Бош Лтд», «Бейсбарт», «Радіал», «Форс», «Колорит». Продемонструють свою продукцію й українські виробники. Серед них Новокраматорський машинобудівний завод, Кременчуцький колісний, Полтавський автоагрегатний і багато інших. Борський скляний завод (Росія) — учасник із близького зарубіжжя. Н.В.BODY (Греція), вітчизняні «Колір-Авто», «Швидко» та інші планують здивувати розмаїттям лакофарбової продукції. Польські компанії виставлять свій колективний стенд.

Інша інвестиційно приваблива галузь, пов’язана з обслуговуванням зростаючого парку автомобілів, — будівництво й експлуатація заправок. Тому компанія «Автоекспо» логічно поєднала проведення «АвтоТехСервіс (Весна)» зі спеціалізованими виставками — «АвтоЗаправний Комплекс’2002» та «ІнтерНафтоГаз’2002». Останніми роками АЗС перетворилися з банальних пунктів реалізації палива на універсальні комплекси з надання різноманітних послуг. Відповідно, на «АвтоЗаправному Комплексі’2002» експонуватимуться не лише сучасні електронні паливнорозподільні й газозаправні колонки з їхніми складовими частинами (заправні пістолети, крани, рукави, техніка з контролю якості нафтопродуктів), а й мийне устаткування, системи безготівкових розрахунків, касові автомати, банкомати, міні-шопи, торгові автомати, сервіс швидкого харчування, різноманітні матеріали й готові дизайнерські рішення для оформлення АЗС і т.п. У рамках виставки проводитиметься фінал Всеукраїнського конкурсу «Моя заправка’2001», де експерти й автомобілісти визначать кращу АЗС року.

Суміжний напрям — галузь нафтогазовидобутку й транспортування — буде репрезентований на виставці «ІнтерНафтоГаз’2002». Таким чином, одночасно на одній території проводитимуться відразу три виставочних заходи, що охоплюють усі сфери автобізнесу — «від свердловини до АЗС, від АЗС до бензобака й від гайки до новітніх технологій автосервісу». Цей факт робить очікуваний захід, на якому збирається науково-технічна й бізнес-еліта, головним автобізнесфорумом року.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво