Австрія розкритикувала американські санкції проти "Північного потоку-2"

Поділитися
Австрія розкритикувала американські санкції проти "Північного потоку-2" © gazeta.ru
Австрія відкинула екстериторіальну дію санкцій.

Австрія розкритикувала санкції США проти "Північного потоку-2", повідомив міністр закордонних справ Австрії Александер Шалленберг в інтерв'ю Die Press. За його словами, санкції є неприйнятними.

"Ми відкидаємо екстериторіальну дію санкцій. Це неприйнятно", - заявив він.

Раніше повідомлялося, що санкції США проти газопроводу "Північний потік-2" зупинять його будівництво мінімум на кілька місяців, адже російські кораблі не зможуть укладати труби замість швейцарської компанії Allseas.

20 грудня президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет, який передбачає запровадження санкцій проти російських газопроводів "Північний потік-2" та "Турецький потік". Під штрафні заходи потраплять судна, які займаються прокладкою труб, а також громадяни, які мають відношення до роботи суден.

На тлі запровадження санкцій швейцарська компанія Allseas, яка займається укладанням труб для "Північного потоку-2", інформувала про призупинення робіт.

Морський газопровід "Північний потік-2" потужністю 55 млрд куб. м на рік повинен пройти від компресорної станції "Слов'янська" в Кінгісепському районі Ленінградської області до балтійського узбережжя Німеччини. Засновником і власником контрольного пакета акцій акціонерного товариства "Північний потік-2" є російський газовий монополіст "Газпром".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі