АМКУ перевірить брак місць у дитячих садках і школах у Києві - Економіка - dt.ua

АМКУ перевірить брак місць у дитячих садках і школах у Києві

22 березня, 11:39 Роздрукувати

Перевірять попит і темпи зростання кількості дітей у дитсадках і школах.

© 24tv.ua

Антимонопольний комітет ініціює перевірку ситуації, яка пов'язана з браком місць у дитячих садках і школах у Києві. Про це написала державна уповноважена АМКУ Агія Загребельская на своїй сторінці в Facebook.

Зазначається, що перевірка ініційована після виходу статті в Економічній правді.

При цьому Антимонопольний комітет перевірить:загальний обсяг перевищення попиту на місця в дитячих садочках та школах над фактично наявною кількістю місць в них; темпи зростання кількості дітей дошкільного та шкільного віку в м. Києві протягом останніх трьох років; кількість державних та приватних дитячих садочків та шкіл, їх територіальне розташування, система планування та розміщення при будівництві; взаємозв'язок плану забудови м. Києва з темпами житлового будівництва та демографічними особливостями; запланована до будівництва кількість дошкільних та шкільних закладів освіти або навчальних місць; основні проблеми, що виникають під час будівництва дошкільних та шкільних закладів освіти; середня вартість будівництва дошкільного та шкільного закладу освіти або одного навчального місця; основні джерела фінансування будівництва дошкільних та шкільних закладів освіти; основні суб'єкти, що протягом останніх трьох років будують та вводять в експлуатацію дошкільні та шкільні заклади освіти – компанії-забудовники, міська влада; особливості визначення, механізм внесення та подальше використання пайових внесків від забудовників м. Києва до бюджету міста; проблеми, що перешкоджають забудовникам в будівництві закладів освіти, в тому числі, при зведенні житлових комплексів; наявність/відсутність проблем щодо передачі на баланс міста дитячих садочків та шкіл, що зведені забудовниками та чинники, що впливають на їх виникнення; середня вартість послуг приватних дитячих садочків та шкіл та чинники, що впливають на їх розмір; наявність/відсутність кадрових ресурсів для дошкільних та шкільних закладів освіти.

Повідомлялося, що в АМКУ підрахували економічний ефект роботи відомства в 2018 році. За даними прес-служби АМКУ, він зріс на 56% порівняно з 2017 роком, і склав 4 млрд грн.

За матеріалами: Економічна правда /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №31, 24 серпня-30 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >