АКЦІОНЕРИ, ЗБИРАЙТЕСЯ В УКРАЇНІ! - Економіка - dt.ua

АКЦІОНЕРИ, ЗБИРАЙТЕСЯ В УКРАЇНІ!

15 лютого, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №6, 15 лютого-22 лютого

Президент Леонід Кучма підписав ухвалений Верховною Радою закон, відповідно до якого загальні збори акціонерів господарського товариства проводяться на території України, як правило, за місцем його перебування...

Президент Леонід Кучма підписав ухвалений Верховною Радою закон, відповідно до якого загальні збори акціонерів господарського товариства проводяться на території України, як правило, за місцем його перебування.

Законом затверджено відповідні зміни до статті 43 закону України «Про господарські товариства», повідомляється на сайті глави держави.

Винятки зроблено лише для того випадку, коли на день проведення загальних зборів 100% акцій товариства належать іноземцям, особам без громадянства, іноземним юридичним особам, а також міжнародним організаціям. Закон набрав чинності із дня опублікування 5 лютого в газеті «Урядовий кур’єр».

Як раніше повідомляло агентство «Інтерфакс-Україна», Верховна Рада ухвалила зміни до ст. 43 закону «Про господарські товариства» ще 10 січня. Цього ж дня вона іншим однойменним законом затвердила зміни до цього ж закону, що стосуються одноголосності у вирішенні окремих питань на зборах учасників товариства з обмеженою відповідальністю.

Цей другий закон, надісланий на підпис Президенту, передбачає, що рішення зборів учасників товариства щодо визначення основних напрямів діяльності товариства і затвердження його планів та звітів про виконання, щодо внесення змін у статут товариства, виключення учасника з товариства приймається більшістю голосів від загальної чисельності учасників товариства. Закон також виключає зі статті 60 чинного закону норму про те, що рішення, ухвалене методом опитування, вважається прийнятим за відсутності заперечень хоча б одного з учасників.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво