АКАДЕМІКИ НА РЕЙКАХ - Економіка - dt.ua

АКАДЕМІКИ НА РЕЙКАХ

4 липня, 2003, 00:00 Роздрукувати Випуск №25, 4 липня-11 липня

«Академічна наука — залізничному транспорту України» — за такою назвою в Інституті електрозварю...

«Академічна наука — залізничному транспорту України» — за такою назвою в Інституті електрозварювання імені Є.О.Патона відбулася науково-практична конференція, організована Національною академією наук України, Державним науково-дослідним центром залізничного транспорту «Укрзалізниці», Науково-технічним комплексом «Інститут електрозварювання імені Є.О.Патона HAН України» і Науково-технічним товариством залізничного транспорту.

Конференція стала в повному розумінні і науковою, і практичною. Тут були представлені близько 30 дослідницьких робіт та майже десяток академічних інститутів України, результат багаторічних фундаментальних досліджень у галузі залізничного транспорту: від зварювальних технологій до розробок нормативного забезпечення, підготування спеціалістів і підвищення кваліфікації персоналу. Практичний же бік настільки представницького заходу полягав в участі в ньому працівників профільних головкомів «Укрзалізниці», шляховиків і вагонників, яким у результаті доведеться вирішувати питання про впровадження наукових розробок у повсякденність залізниць.

У результаті укладено принципову угоду між українськими вченими і залізничниками про подальше співробітництво і раціональне використання на практиці наукових відкриттів. Яких саме? Це визначить спеціально створена комісія з представників обох відомств.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво